Daniela (34 m. Jungtinė Karalystė, Sheffield)
:::n06::: Skambina praeitis? Neatsiliepk! Ji tau pasakys Nieko naujo!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (16 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:6187
Atsakomumas:65%
Apsilankymų skaičius:2731
Paskutinį kartą lankėsi:2022.03.17 18:51
Anketa sukurta:2012.06.01 19:47
Anketa atnaujinta:2017.06.11 23:27
Panašios anketos
Anketos numeris: 790177 Netinkama anketa
Vardas:Daniela
Amžius:34 m.
Ūgis:163 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (26)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Esu paprasta, panele daug kas sako uzdaraus budo kol nepriprantu prie aplinkos nauojos ,,,, :::001
Reikalavimai partneriui:
kad butu prisiziurintis save, romantiskas nes man patinka romantinka, nepatinka melas, kai meluoja, kas dar ka zinau zuriu palei bendravima labiau, kai bendrauja ir taip t t ...... :::001
Hobis, pomėgiai:
:::001Gyvunai, gamta, muzika, pasivaiksciojimas, kava, restoranai, maisto gaminimas, tvarkymas, tepliones, kortos, krepsinis, filmai, jura, ziureti i dangu ir stebet zvaigzdes, vazinetis su dviraciu, greitis ir t t ...
Knyga, filmas:
Kyngu dau skaitydavau anksciau ape romanus, dektetyvinius romanus, istorinius romanus, socialinis realizmas, dar patiko man dektetyvai SERLOKAS HOLMSAS VALDO, psichologine, tai pat patikdavo.... Na o filmai ..... Biografiniai, dokumentinis, drama, fantastinis, istorinis, komedija, miuziklas, kriminalas, siaubo, komedija, rusu kino, trilelris, veiksmo ir t t....
Muzika:
Rusiskos, dziasas, kantri muzika, klasikine, populiarioji muzika ( POP muzika, popsas) , rokas, club, techo, hip - hop ir t t ................
Sporto šaka:
Vaziavimas dviraciu, paprastos saskes, kortos, krepsinis, tinklinis, papludimio tinklinis, stalo tenisas, boulingas.....
Gyvenimo šūkis:
GYVENIMAS MAZYTIS NER KO VARZYTIS :::001 .........
Juokingiausias nuotykis:
Ju yra daug ...................
Dar šis tas:
Noriu ziureti i jo akis ir jausti padeka pasauliui, kad jis yra su manimi.. Noriu apkabinti ji ir jausti laimes siurpuliukus.. Kai jis praras meile gyvenimui.. Kai visas pasaulis. Jam atrodys didelis ir slykstus priesas, noriu buti buti salia ir ji nuraminti. Noriu ji isklausyti, jam patarti.. Noriu juo rupintis. Noriu del jo jaudintis. Noriu laikyti jo delna savajam ir pamirsti, kad egzistuoja kazkas be musu pasaulio.. Noriu buti jo dzaugsmas ir laime, bet deja dar nera to su kuriuo galeciau dalintis ... ....
Anketos informacija
Vardas:Daniela
Slapyvardis:Sausaine
Amžius:34 m.
Gimimo diena:1988.09.20
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susisiekti su draugais
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Mokausi užsienyje
Ūgis:163 cm
Svoris:44 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
35%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Draugai Visi draugai (9)
Anketos komentarai
2013.02.13 16:21Tomas (36 m. Jungtinė Karalystė, Hemel Hempstead)
super simpatiska panele :::001
2012.11.09 20:37Karolina (30 m. Šiauliai)
Dovilyte visko buvo blogo ir gero ,taciau kokia buvai tokia ir isliksi labai geros sirdies . Esi tikrai faina panele :::001 )))) Turinti charakteri :::001 :::422
2012.09.07 12:37Daniela (34 m. Jungtinė Karalystė, Sheffield)
oi aciukaaaaaaa uz komentara  tai kada pasimatysim??? kada nebusi uzsiiemes??? :::001
2012.09.05 01:32Edgaras
Labai grazi panele :::001