Ieškai naujų pažinčių, įdomių pašnekovų, o galbūt savo antrosios pusės? Ieskok.lt yra puiki vieta tai daryti!
Dizaino kūrėjai

Apie mus

Ieskok.lt – gyvybinga ir draugiška pažinčių ir bendravimo svetainė, siekianti užsitarnauti Jūsų pasitikėjimą ir platų šypsnį. Lengvai suprantama, nemokama ir nuolat atsinaujinanti tam, kad Jūsų karšta plakanti širdis jaustųsi laiminga.

Projektas pradėtas įgyvendinti 2001-aisias metais ir jau sėkmingai gyvuoja 23-tus metus. Remiantis 2023-ų metų svetainės vidinės statistikos duomenimis, svetainė vienija virš 70 tūkstančių moterų ir vyrų iš Lietuvos ir svečių šalių.

Svetainės lankytojams siūlome pažintis, patogų bendravimą, diskusijas ir nemokamus skelbimus forume, išsamius straipsnius meilės santykių temomis, konkursus, asmenybės testą, zodiako ženklų suderinamumą, vaizdo transliacijas, dovanų sistemą ir kitas nuolatos atnaujinamas pramogas mūsų lengvai perprantamoje ir valdomoje skaitmeninėje erdvėje.

Keletas realių tiesų, kodėl mes esame verti Jūsų dėmesio:

Svetainės funkcionalumą, stabilumą, praktiškumą ir malonų, bei operatyvų bendravimą užtikrina darni ir nuolat tobulėjanti specialistų komanda. Mūsų didžiausias tikslas, kad pasiteisintų Jūsų pirminiai lūkesčiai ir turiningai praleistūmėte laisvalaikį.

Draugaukime, būkime tolerantiški ir mylėkime. - Ieskok.lt