Daniela (33 m. Jungtinė Karalystė, Sheffield)
:::n06::: Skambina praeitis? Neatsiliepk! Ji tau pasakys Nieko naujo!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (16 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:6187
Отвечаемость:65%
Число посещений:2731
Посещал последний раз:2022.03.17 18:51
Анкета создана:2012.06.01 19:47
Анкета обновлена:2017.06.11 23:27
Похожие анкеты
Номер профиля: 790177 Негодная анкета
Имя:Daniela
Возраст:33 m.
Ūgis:163 cm
Знак зодиака:Дева
Местность:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Статус:Одинокая
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (26)
Коротко обо мне
Характер:
Esu paprasta, panele daug kas sako uzdaraus budo kol nepriprantu prie aplinkos nauojos ,,,, :::001
Требования для партнеров:
kad butu prisiziurintis save, romantiskas nes man patinka romantinka, nepatinka melas, kai meluoja, kas dar ka zinau zuriu palei bendravima labiau, kai bendrauja ir taip t t ...... :::001
Гобби, увлечения:
:::001Gyvunai, gamta, muzika, pasivaiksciojimas, kava, restoranai, maisto gaminimas, tvarkymas, tepliones, kortos, krepsinis, filmai, jura, ziureti i dangu ir stebet zvaigzdes, vazinetis su dviraciu, greitis ir t t ...
Kнига, фильм:
Kyngu dau skaitydavau anksciau ape romanus, dektetyvinius romanus, istorinius romanus, socialinis realizmas, dar patiko man dektetyvai SERLOKAS HOLMSAS VALDO, psichologine, tai pat patikdavo.... Na o filmai ..... Biografiniai, dokumentinis, drama, fantastinis, istorinis, komedija, miuziklas, kriminalas, siaubo, komedija, rusu kino, trilelris, veiksmo ir t t....
Mузыка:
Rusiskos, dziasas, kantri muzika, klasikine, populiarioji muzika ( POP muzika, popsas) , rokas, club, techo, hip - hop ir t t ................
Вид спорта:
Vaziavimas dviraciu, paprastos saskes, kortos, krepsinis, tinklinis, papludimio tinklinis, stalo tenisas, boulingas.....
Жизненное мото:
GYVENIMAS MAZYTIS NER KO VARZYTIS :::001 .........
Самое смешное приключение:
Ju yra daug ...................
Ещё кое-что:
Noriu ziureti i jo akis ir jausti padeka pasauliui, kad jis yra su manimi.. Noriu apkabinti ji ir jausti laimes siurpuliukus.. Kai jis praras meile gyvenimui.. Kai visas pasaulis. Jam atrodys didelis ir slykstus priesas, noriu buti buti salia ir ji nuraminti. Noriu ji isklausyti, jam patarti.. Noriu juo rupintis. Noriu del jo jaudintis. Noriu laikyti jo delna savajam ir pamirsti, kad egzistuoja kazkas be musu pasaulio.. Noriu buti jo dzaugsmas ir laime, bet deja dar nera to su kuriuo galeciau dalintis ... ....
Информация анкеты
Имя:Daniela
Псевдоним:Sausaine
Возраст:33 m.
Gimimo diena:1988.09.20
Знак зодиака:Дева
Местность:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Статус:Одинокая
Дети:Нет
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу парня
Желания:Связаться с друзьями
Языки:Литовский, Русский
Образование:Среднее
В данное время:Учусь за границей
Рост:163 cm
Вес:44 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Голубые
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
35%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Друзья Все друзья (9)
Комментарии анкеты
2013.02.13 16:21Tomas (35 m. Jungtinė Karalystė, Hemel Hempstead)
super simpatiska panele :::001
2012.11.09 20:37Karolina (29 m. Šiauliai)
Dovilyte visko buvo blogo ir gero ,taciau kokia buvai tokia ir isliksi labai geros sirdies . Esi tikrai faina panele :::001 )))) Turinti charakteri :::001 :::422
2012.09.07 12:37Daniela (33 m. Jungtinė Karalystė, Sheffield)
oi aciukaaaaaaa uz komentara  tai kada pasimatysim??? kada nebusi uzsiiemes??? :::001
2012.09.05 01:32Edgaras
Labai grazi panele :::001