Daniela (33 m. United Kingdom, Sheffield)
:::n06::: Skambina praeitis? Neatsiliepk! Ji tau pasakys Nieko naujo!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (16 photos)

Profile statistics
Received points:6187
Responsiveness:65%
Times visited:2731
Visited last time:2022.03.17 18:51
Profile created:2012.06.01 19:47
Profile updated:2017.06.11 23:27
Similar profiles
Profile number: 790177 Inappropriate profile
Name:Daniela
Age:33 m.
Ūgis:163 cm
Zodiac sign:Virgo
Region:United Kingdom, Sheffield
Status:Single
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (26)
Briefly about me
Character:
Esu paprasta, panele daug kas sako uzdaraus budo kol nepriprantu prie aplinkos nauojos ,,,, :::001
Partner requirements:
kad butu prisiziurintis save, romantiskas nes man patinka romantinka, nepatinka melas, kai meluoja, kas dar ka zinau zuriu palei bendravima labiau, kai bendrauja ir taip t t ...... :::001
Hobby, interests:
:::001Gyvunai, gamta, muzika, pasivaiksciojimas, kava, restoranai, maisto gaminimas, tvarkymas, tepliones, kortos, krepsinis, filmai, jura, ziureti i dangu ir stebet zvaigzdes, vazinetis su dviraciu, greitis ir t t ...
Book, movie:
Kyngu dau skaitydavau anksciau ape romanus, dektetyvinius romanus, istorinius romanus, socialinis realizmas, dar patiko man dektetyvai SERLOKAS HOLMSAS VALDO, psichologine, tai pat patikdavo.... Na o filmai ..... Biografiniai, dokumentinis, drama, fantastinis, istorinis, komedija, miuziklas, kriminalas, siaubo, komedija, rusu kino, trilelris, veiksmo ir t t....
Music:
Rusiskos, dziasas, kantri muzika, klasikine, populiarioji muzika ( POP muzika, popsas) , rokas, club, techo, hip - hop ir t t ................
Sports activity:
Vaziavimas dviraciu, paprastos saskes, kortos, krepsinis, tinklinis, papludimio tinklinis, stalo tenisas, boulingas.....
Life credo:
GYVENIMAS MAZYTIS NER KO VARZYTIS :::001 .........
Most funny adventure:
Ju yra daug ...................
Something more:
Noriu ziureti i jo akis ir jausti padeka pasauliui, kad jis yra su manimi.. Noriu apkabinti ji ir jausti laimes siurpuliukus.. Kai jis praras meile gyvenimui.. Kai visas pasaulis. Jam atrodys didelis ir slykstus priesas, noriu buti buti salia ir ji nuraminti. Noriu ji isklausyti, jam patarti.. Noriu juo rupintis. Noriu del jo jaudintis. Noriu laikyti jo delna savajam ir pamirsti, kad egzistuoja kazkas be musu pasaulio.. Noriu buti jo dzaugsmas ir laime, bet deja dar nera to su kuriuo galeciau dalintis ... ....
Profile information
Name:Daniela
Nickname:Sausaine
Age:33 m.
Gimimo diena:1988.09.20
Zodiac sign:Virgo
Region:United Kingdom, Sheffield
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Wishes:Reach friends
Languages:Lithuanian, Russian
Education:High school
Now:Studying in school abroad
Height:163 cm
Weight:44 kg
Body type:Lean
Eyes:Blue
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
35%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Friends All friends (9)
Profile comments
2013.02.13 16:21Tomas (35 m. United Kingdom, Hemel Hempstead)
super simpatiska panele :::001
2012.11.09 20:37Karolina (29 m. Šiauliai)
Dovilyte visko buvo blogo ir gero ,taciau kokia buvai tokia ir isliksi labai geros sirdies . Esi tikrai faina panele :::001 )))) Turinti charakteri :::001 :::422
2012.09.07 12:37Daniela (33 m. United Kingdom, Sheffield)
oi aciukaaaaaaa uz komentara  tai kada pasimatysim??? kada nebusi uzsiiemes??? :::001
2012.09.05 01:32Edgaras
Labai grazi panele :::001