Edgaras (31 m. Jungtinė Karalystė, Sheffield)
:::n06 isdykus

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (22 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1962
Atsakomumas:89%
Apsilankymų skaičius:6948
Paskutinį kartą lankėsi:2019.11.22 02:42
Anketa atnaujinta:2018.08.23 21:52
Panašios anketos
Anketos numeris: 228010 Netinkama anketa
Vardas:Edgaras
Amžius:31 m.
Ūgis:182 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Statusas:Turiu merginą
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (8)
Trumpai apie mane
Charakteris:
kazkas tarp sangviniko ir melancholiko... keistokas derinys.
Reikalavimai partneriui:
Sąžiningumas ir atvirumas yra labai svarbu, nemėgstu kai žmonės slapukauja ir nutyli ka nors. Išvaizdos reikalavimai - net nežinau, patinka lieknesnio - vidutinio sudejimo merginos. Nesu išrankus, tiesiog patinka atviros, nesurūgusios panelės.
Hobis, pomėgiai:
Turiu labai daug pomėgių ir hobių. Žinoma dėl laisvo laiko pertekliaus, užsiimu viskuom kas po ranka pakliūna - šaudymas iš lanko, kitų ginklų, stalo ir kompiuteriniai žaidimai, fotografija iš oro ar ant žemės, muzikos, dainų, eilėraščių kūrimas ir istorijų bei apsakymų rašymas. Mėgstu vaikštinėti gamtoje, kalnuose ir panašiai. Dievinu vandenį ir labai mėgstu plaukioti.
Knyga, filmas:
Daug skaitau, labai mėgstu mokslinę fantastiką. Įpač Harry Harrison'o knygas. Mėgstu įvairius žurnalus, prenumeruoju ir skaitau FHM, Stuff ir dar vieną apie kompiuterius :::028 emmm, kas čia dar... Filmai- veiksmo, fantastiniai, komedijos, šiek tiek koviniai ir siaubo :::001 Labai mėgstu japonų animaciją - Bleach, Naruto, One Piece, Ghost in the shell, Cowboy Bepop, Evangelion, Appleseed, Milk junkies ;D ir dar daug kitų.
Muzika:
Techno, trance, house, dance, šiek tiek rock. Daug žanrų man tinka, tačiau pagrindas yra elektroninė muzika.
Sporto šaka:
Kovų menai (Muay Thai), kendo, šaudymas iš lanko ir kitų ginklų. Tenisas, atletika. Aktyviai sportuoju 4-5 kartus per savaitę.
Gyvenimo šūkis:
This is my way! Break the walls, break those cuffs and chains forcing you down! Break free and show world all hidden talents you allways had, but never showed to anyone!
Juokingiausias nuotykis:
Daug tokių buvo, mielai tau apie juos papasakosiu :::045
Dar šis tas:
Labas :::001

Jei jau apsilankei mano anketoje ir jei bent kažkuo "užkabinau" - parašyk, tikrai atsakysiu :::045
Anketos informacija
Vardas:Edgaras
Slapyvardis:P3gasuS_Pr0j3cT
Amžius:31 m.
Gimimo diena:1988.06.29
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Jungtinė Karalystė, Sheffield
Statusas:Turiu merginą
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu užsienyje
Ūgis:182 cm
Svoris:82 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
40%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
78%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Anketos komentarai
2016.03.29 19:32Ramute (54 m. Lietuva)
saunu,kad taip parasyta anketoje.
2013.09.08 00:16Renata (51 m. Vilnius)
labai saunu...ir tai pasivadina TRUMPAI APIE MANE...taip tikrai trumpai :::001
2011.07.27 20:17Edgaras (31 m. Jungtinė Karalystė, Sheffield)
Dekui dekui :::001 
2011.07.25 16:10Vaiva (31 m. Lietuva)
Labai nuoširdus, "trumpai apie tave"