jurgita (40 m. Kretinga)
superine

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (17 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:3596
Atsakomumas:46%
Apsilankymų skaičius:1933
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.10 10:04
Anketa sukurta:2010.03.20 15:26
Anketa atnaujinta:2022.06.28 17:25
Panašios anketos
Anketos numeris: 723395 Netinkama anketa
Vardas:jurgita
Amžius:40 m.
Ūgis:165 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Kretinga
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (35)
Trumpai apie mane
Charakteris:
normalus
Reikalavimai partneriui:
tiesiog protingas
Hobis, pomėgiai:
Mekstu daug dalyku nuveikti esu nenuorama linksmo budo o kas dar domina paklauskit atsakysiu
Knyga, filmas:
nera tokiu
Muzika:
visa muzika patinka ta kuri grazei kala
Sporto šaka:
mekstu pabegioti ir pamegoti
Gyvenimo šūkis:
Gyvenk svajok mylek 😘😘😘
Juokingiausias nuotykis:
oi geriau nesakysiu
Dar šis tas:
noriu aplink pasauli apkeliauti
Anketos informacija
Vardas:jurgita
Slapyvardis:velniukste27
Amžius:40 m.
Gimimo diena:1984.02.21
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Kretinga
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:165 cm
Svoris:64 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
60%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
48%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Draugai Visi draugai (12)
Anketos komentarai
2013.01.11 11:31jurgita (40 m. Kretinga)
aciukas :::001
2011.05.28 19:56Mindaugas (41 m. Jungtinė Karalystė, Norfolk)
atsiduociau nedraugaves :::520
2010.04.22 14:11Mantas
zavi ir patraukli moteris:::001 
2010.04.12 00:44Vitalija (38 m. Klaipėda)
va cia tai mergyte :::001 niekada su ja ne liudna :::001 kad ir kokiam liudnumo stadijoj butum-ji tave prajuokins :::001 mano puskyte...  :::001
Karštosios linijos pranešimai
Birželio 23 15:52
Kas sventes svesti