linas (46 m. Šiauliai)
:::n04:::n09:::Negaliu pasakiti sieip gera

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:69
Atsakomumas:18%
Apsilankymų skaičius:6127
Paskutinį kartą lankėsi:2020.06.28 11:22
Anketa sukurta:2017.06.18 08:18
Anketa atnaujinta:2019.12.29 09:40
Anketos numeris: 1042111 Netinkama anketa
Vardas:linas
Amžius:46 m.
Ūgis:169 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Kiti gali pasakit
Reikalavimai partneriui:
Butu zmogumi
Hobis, pomėgiai:
Auto
Knyga, filmas:
Internetas
Muzika:
Klubine
Sporto šaka:
Futbolas daugau domina
Gyvenimo šūkis:
Isgivensim
Juokingiausias nuotykis:
Visko buvo
Dar šis tas:
Noreciau sutikti paprasta nuosirdu zmogu
Anketos informacija
Vardas:linas
Slapyvardis:02911
Amžius:46 m.
Gimimo diena:1974.05.28
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Šiauliai
Statusas:Laisvas
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:169 cm
Svoris:80 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Tamsios
Plaukai:Garbanoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau, bet stengiuosi mesti, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
45%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
33%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Draugai
Anketos komentarai
2018.03.10 17:43Rianna (33 m. )
Hi dear.friends in www.ieskok.lt*** My name is Rianna Conner.USA Army General,from Virginia, U.S City,Nationality USA, i am presently working with the UN peace keeping missionary,i am divorced,no kids,i am searching for a long relationship with anything,i enjoy travelling around the world during my holidays vacation,Please send me ur emailwrite me at my email ((riannaconner083 at gmail . c O m ) ) i will response back with my photos and more about me. Have a nice day,Yours new friend Rianna Conner ......................................................................................Sveiki gerbiami draugai www.ieskok.lt*** Mano vardas Rianna Conner.USA kariuomenės generalinis direktorius iš Virdžinijos, JAV miesto, tautybės JAV, šiuo metu dirbu su JT taikos palaikymo misionieriumi, esu išsituokęs, nėra vaikų, aš ieškau už ilgus santykius su viskuo, man patinka keliauti po pasaulį atostogų metu, išsiųskite man el. laiškąparašyk man savo elektroninio pašto adresu (riannaconner083 at gmail . c O m) atsakysiu atgal su mano nuotraukomis ir daugiau apie mane. Turėk gražią dieną savo naują draugą Rianą Connerį. :::404 :::426