jurgita (38 m. Kretinga)
superine

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (17 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:3176
Отвечаемость:48%
Число посещений:1711
Посещал последний раз:2022.08.06 13:37
Анкета создана:2010.03.20 15:26
Анкета обновлена:2022.06.28 17:25
Похожие анкеты
Номер профиля: 723395 Негодная анкета
Имя:jurgita
Возраст:38 m.
Ūgis:165 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kretinga
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (31)
Коротко обо мне
Характер:
normalus
Требования для партнеров:
tiesiog protingas
Гобби, увлечения:
Mekstu daug dalyku nuveikti esu nenuorama linksmo budo o kas dar domina paklauskit atsakysiu
Kнига, фильм:
nera tokiu
Mузыка:
visa muzika patinka ta kuri grazei kala
Вид спорта:
mekstu pabegioti ir pamegoti
Жизненное мото:
Gyvenk svajok mylek 😘😘😘
Самое смешное приключение:
oi geriau nesakysiu
Ещё кое-что:
noriu aplink pasauli apkeliauti
Информация анкеты
Имя:jurgita
Псевдоним:velniukste27
Возраст:38 m.
Gimimo diena:1984.02.21
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Kretinga
Статус:Свободная
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу мужа
Желания:Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Языки:Литовский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:165 cm
Вес:64 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Зелёные
Волосы:Tёмные, Прямые и длинные
Вредные привычки:Не курю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
60%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
48%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Друзья Все друзья (18)
Комментарии анкеты
2013.01.11 11:31jurgita (38 m. Kretinga)
aciukas :::001
2011.05.28 19:56Mindaugas (39 m. Jungtinė Karalystė, Norfolk)
atsiduociau nedraugaves :::520
2010.04.22 14:11Mantas
zavi ir patraukli moteris:::001 
2010.04.12 00:44Vitalija (36 m. Klaipėda)
va cia tai mergyte :::001 niekada su ja ne liudna :::001 kad ir kokiam liudnumo stadijoj butum-ji tave prajuokins :::001 mano puskyte...  :::001