Laima (66 m. Tauragė)
Gal pasidalinam pasauli?Jura-Tau,,,Bangos -man,Dangus-Tau-Zvaigzdes man.O gal Pasaulis Tau,o Tu -MAN

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (32 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:1814
Atsakomumas:35%
Apsilankymų skaičius:33048
Paskutinį kartą lankėsi:2024.06.12 15:53
Anketa sukurta:2012.11.06 13:36
Anketa atnaujinta:2023.11.24 07:00
Panašios anketos
Anketos numeris: 811752 Netinkama anketa
Vardas:Laima
Amžius:66 m.
Ūgis:160 cm
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Tauragė
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (98)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Uch, sunkus......cia dukros zodziai.....
Reikalavimai partneriui:
Mandagumas,saziningumas,jautrumas,svelnumas,romantiskumas,humoro jausmas,vyriskumas ir svarbiausia,kad butu savimi.......
Hobis, pomėgiai:
gamta,knygu skaitymas,zvejyba ,eiliu kurimas,siuvinejimas,muzikos klausymasis pagal nuotaika.
Knyga, filmas:
Paulo Coelho,,Vienuolika sekundziu,,.,,Alchemikas,,Herman Hesse,,Stiklo karoliuku zaidimai,,Richard Bach,,Iliuzijos,,ir kt.panasaus pobudzio.Filmai Emily Bronte,,Vetru kalnas,,.Aleksandro Bariko,,Silkas,,.Miloso Formano,,Skrydis virs gegutes lizdo,,na ir t.t.
Muzika:
Prasmingos,ilgesio...laukimo...rusiska
Sporto šaka:
Sportiniai,pramoginiai sokiai,snukeris,formule-1.
Gyvenimo šūkis:
Neik ten kur veda kelias,verciau eik ten kur jo nera ir palik savo pedsakus.....
Juokingiausias nuotykis:
Neimanoma nukristi nuo grindu.
Dar šis tas:
Stipriausiai ir skausmingiausiai reaguojame i smugi,butent is artimiausio zmogaus.Jis artimas-todel gali itin stipriai smogti i labiausiai neapsaugota vieta.
Anketos informacija
Vardas:Laima
Slapyvardis:Tukutis
Amžius:66 m.
Gimimo diena:1958.03.11
Zodiakas:Žuvys
Vietovė:Tauragė
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:160 cm
Svoris:55 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
5%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų