Laima (66 m. Tauragė)
Gal pasidalinam pasauli?Jura-Tau,,,Bangos -man,Dangus-Tau-Zvaigzdes man.O gal Pasaulis Tau,o Tu -MAN

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (32 photos)

Profile statistics
Received points:1814
Responsiveness:35%
Times visited:34357
Visited last time:2024.07.22 20:23
Profile created:2012.11.06 13:36
Profile updated:2023.11.24 07:00
Similar profiles
Profile number: 811752 Inappropriate profile
Name:Laima
Age:66 m.
Ūgis:160 cm
Zodiac sign:Pisces
Region:Tauragė
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (99)
Briefly about me
Character:
Uch, sunkus......cia dukros zodziai.....
Partner requirements:
Mandagumas,saziningumas,jautrumas,svelnumas,romantiskumas,humoro jausmas,vyriskumas ir svarbiausia,kad butu savimi.......
Hobby, interests:
gamta,knygu skaitymas,zvejyba ,eiliu kurimas,siuvinejimas,muzikos klausymasis pagal nuotaika.
Book, movie:
Paulo Coelho,,Vienuolika sekundziu,,.,,Alchemikas,,Herman Hesse,,Stiklo karoliuku zaidimai,,Richard Bach,,Iliuzijos,,ir kt.panasaus pobudzio.Filmai Emily Bronte,,Vetru kalnas,,.Aleksandro Bariko,,Silkas,,.Miloso Formano,,Skrydis virs gegutes lizdo,,na ir t.t.
Music:
Prasmingos,ilgesio...laukimo...rusiska
Sports activity:
Sportiniai,pramoginiai sokiai,snukeris,formule-1.
Life credo:
Neik ten kur veda kelias,verciau eik ten kur jo nera ir palik savo pedsakus.....
Most funny adventure:
Neimanoma nukristi nuo grindu.
Something more:
Stipriausiai ir skausmingiausiai reaguojame i smugi,butent is artimiausio zmogaus.Jis artimas-todel gali itin stipriai smogti i labiausiai neapsaugota vieta.
Profile information
Name:Laima
Nickname:Tukutis
Age:66 m.
Gimimo diena:1958.03.11
Zodiac sign:Pisces
Region:Tauragė
Status:Not in relationship
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Flirt
Spend leisure time together
Want to be visible
Other
Languages:Lithuanian, Russian
Education:College
Now:Working
Height:160 cm
Weight:55 kg
Body type:Lean
Eyes:Green
Hair:Dark, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
5%
Friends
Profile comments
No comments