Laima (66 m. Tauragė)
Gal pasidalinam pasauli?Jura-Tau,,,Bangos -man,Dangus-Tau-Zvaigzdes man.O gal Pasaulis Tau,o Tu -MAN

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (32 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:1814
Отвечаемость:35%
Число посещений:34357
Посещал последний раз:2024.07.22 20:23
Анкета создана:2012.11.06 13:36
Анкета обновлена:2023.11.24 07:00
Похожие анкеты
Номер профиля: 811752 Негодная анкета
Имя:Laima
Возраст:66 m.
Ūgis:160 cm
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Tauragė
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (99)
Коротко обо мне
Характер:
Uch, sunkus......cia dukros zodziai.....
Требования для партнеров:
Mandagumas,saziningumas,jautrumas,svelnumas,romantiskumas,humoro jausmas,vyriskumas ir svarbiausia,kad butu savimi.......
Гобби, увлечения:
gamta,knygu skaitymas,zvejyba ,eiliu kurimas,siuvinejimas,muzikos klausymasis pagal nuotaika.
Kнига, фильм:
Paulo Coelho,,Vienuolika sekundziu,,.,,Alchemikas,,Herman Hesse,,Stiklo karoliuku zaidimai,,Richard Bach,,Iliuzijos,,ir kt.panasaus pobudzio.Filmai Emily Bronte,,Vetru kalnas,,.Aleksandro Bariko,,Silkas,,.Miloso Formano,,Skrydis virs gegutes lizdo,,na ir t.t.
Mузыка:
Prasmingos,ilgesio...laukimo...rusiska
Вид спорта:
Sportiniai,pramoginiai sokiai,snukeris,formule-1.
Жизненное мото:
Neik ten kur veda kelias,verciau eik ten kur jo nera ir palik savo pedsakus.....
Самое смешное приключение:
Neimanoma nukristi nuo grindu.
Ещё кое-что:
Stipriausiai ir skausmingiausiai reaguojame i smugi,butent is artimiausio zmogaus.Jis artimas-todel gali itin stipriai smogti i labiausiai neapsaugota vieta.
Информация анкеты
Имя:Laima
Псевдоним:Tukutis
Возраст:66 m.
Gimimo diena:1958.03.11
Знак зодиака:Рыбы
Местность:Tauragė
Статус:Свободная
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Флиртовать
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Другие
Языки:Литовский, Русский
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Работаю
Рост:160 cm
Вес:55 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Зелёные
Волосы:Tёмные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
90%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
5%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев