Egidijus (37 m. Lietuva)
:::b26

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (5 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 745564 Netinkama anketa
Vardas:Egidijus
Amžius:37 m.
Ūgis:195 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisvas
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (37)
Trumpai apie mane
Hobis, pomėgiai:
Kaip ir hobi tokio nemanau, kad turiu, greičiausiai tik nemažai pomėgių. Penktadieniais po darbo savaitės baseinas pirtis. Dažniausiai laisvu laiku mėgstu klausytis muzikos žiūrėti filmus. Visai patikdavo pasiėmus sesės šunėką eiti pasivaikščioti paupiais. Savaitgaliais mėgstu iki pietų ilgai pamiegoti nors nežinau ar tai hobis. Nieko nekolekcionuoju nei pašto ženklų nei sagų, kamštelių ar kitų keistų daiktų , bent jau dabar, niekas dar įdomaus nešovė į galvą. Na turiu dvi vinilines muzikos plokšteles, jau pradžia tikriausiai.
Knyga, filmas:
Gėda prisipažinti tačiau ne esu daug perskaitęs, bet ir ne priešas knygų gyvenimas ilgas dar perskaitysiu , žinoma gal ir reikėtų bent į metus nors vieną perskaityti bet mieliau pažiūriu filmą pastatytą pagal knygą negu ją perskaitau. Nors pažadu aš jums, kad šitą klaidą aš tikrai kada nors ateityje ištaisysiu. Ką aš mėgstu tai kiną, kiną, kiną! Kalbant apie kiną patinka kinas sukurtas iki kokių 2000 metų manau, nes dar buvo vaidyba, siužetas nebuvo pergrūstas vien efektų buvo kinas. Nespjaunu ir į dabartinius holivudo darbus. Patinka romantiniai filmai detektyvai geros komedijos ir t. t. Mano mėgstamiausi filmai :Gyvenimas yra grazus, Žalioji mylia, Drugio efektas, Laumžirgis, Gladiatorius, Boondock Saints, The departed, Forestas gampas, Žiedų valdovo trilogija (super filmas), Matricos trilogija. Patinka kariniai filmai apie antrą pasaulinį karą tai žinoma Gelbstint eilini ryana, Perlharboras, Band of brothers. Na iš serialų tai labai patinka žiureti Draugus, Vedęs ir turi vaikų, Kaip susipažinau su jūsų mama, Sopranus. Štai ką aš mėgstu žiūrėti.
Muzika:
Muzika patinka įvairi galiu pavardinti keletą atlikėjų U-2, BRYAN ADAMS, 3 Doors Down, Reamon, Moby, The Crystal Method, Audioslave, Amberlife, Aerosmith, Eagle Eye Cherry, Brainstorm, Red Hot Chili Pappers, Bon Jovi, Metallica, Guns n Roses, Whitesnake ir daugelis kitų senų dainų ir atlikėjų. Iš klasikos dar tik prie Vivaldi metų laikų ausis yra pripratusi. Vien prie tokios muzikos neapsistoju, tačiau klausau roką pagrinde, o už gerą skonį muzikai dėkingas tėvui tikriausiai, nes kai buvau mažas jisai klausė Queen ir panašias. Jei paklausite kokia yra mano mėgstamiausia grupė aš iš kart atsakysiu jog tai Alter Bridge, atradau ją jeigu taip galima sakyti 2004 ir iki šiol klausau man visos jų sukurtos dainos patinka. Aš manau kad : Muzikos, kaip ir meilės, negalima paaiškinti žodžiais - ją reikia jausti. Kiekviename stiliuje galima rasti tau patinkančių dainų... Be jos nei dienos nei vienos. Keep rocking!
Sporto šaka:
Plaukimas baseine , retkarčiais kamuolio pamėtymas .
Gyvenimo šūkis:
Stengiuosi netriukšmaut.
Juokingiausias nuotykis:
Linksmiausias Jūsų gyvenimo nuotykis? Hm neturiu kada nes gyvenimas šaiposi iš manęs.
Dar šis tas:
Olialia ir tralialia merginos tikrai neieškau... Jei esi paprasta nuoširdi ir simpatiška jeigu aš kažkuo patikau tau parašyki gal rasime kažką bendro.

Reikėjo tūkstančio dienų ,be tikslo praleistų .M.M. Mano laikas eina į pabaigą.
Pagal asmenybės testą INTP-T šiek tiek nustebino rezultatas gautas.
Anketos informacija
Vardas:Egidijus
Amžius:37 m.
Gimimo diena:1986.07.25
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:195 cm
Svoris:87 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
33%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Anketos komentarai
2021.08.19 22:20Egidijus (37 m. Lietuva)
pasikviesčiau žavią merginą į pasimatymą:::045 išgertume kakavos per 2m atstumą.Užsimezgus chemijai,galbūt ir sumažintume atstumą iki 1m:::001Visokiom BERAŠTĖM, su mažesniu išsilavinimu,nei doktaras-neatrašau:::001)Nepaminėjau:gyvenu prabangiame pajūrio rajone,iš visų pusių pro langus matau maxima ir degalinę Kvistija.Iki jūros valanda kelio, jei užtruksi pas mane:::001p.s.Jei aš tau parašiau,o tu man ne, tai žinok, kad neatrašysiu:::001