Egidijus (34 m. Marijampolė)
:::b26

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (5 photos)

Profile number: 745564 Inappropriate profile
Name:Egidijus
Age:34 m.
Ūgis:195 cm
Zodiac sign:Leo
Region:Marijampolė
Status:Not in relationship
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (37)
Briefly about me
Hobby, interests:
Kaip ir hobi tokio nemanau, kad turiu, greičiausiai tik nemažai pomėgių. Penktadieniais po darbo savaitės baseinas pirtis. Dažniausiai laisvu laiku mėgstu klausytis muzikos žiūrėti filmus. Visai patikdavo pasiėmus sesės šunėką eiti pasivaikščioti paupiais. Savaitgaliais mėgstu iki pietų ilgai pamiegoti nors nežinau ar tai hobis. Nieko nekolekcionuoju nei pašto ženklų nei sagų, kamštelių ar kitų keistų daiktų , bent jau dabar, niekas dar įdomaus nešovė į galvą. Na turiu dvi vinilines muzikos plokšteles, jau pradžia tikriausiai.
Book, movie:
Gėda prisipažinti tačiau ne esu daug perskaitęs, bet ir ne priešas knygų gyvenimas ilgas dar perskaitysiu , žinoma gal ir reikėtų bent į metus nors vieną perskaityti bet mieliau pažiūriu filmą pastatytą pagal knygą negu ją perskaitau. Nors pažadu aš jums, kad šitą klaidą aš tikrai kada nors ateityje ištaisysiu. Ką aš mėgstu tai kiną, kiną, kiną! Kalbant apie kiną patinka kinas sukurtas iki kokių 2000 metų manau, nes dar buvo vaidyba, siužetas nebuvo pergrūstas vien efektų buvo kinas. Nespjaunu ir į dabartinius holivudo darbus. Patinka romantiniai filmai detektyvai geros komedijos ir t. t. Mano mėgstamiausi filmai :Gyvenimas yra grazus, Žalioji mylia, Drugio efektas, Laumžirgis, Gladiatorius, Boondock Saints, The departed, Forestas gampas, Žiedų valdovo trilogija (super filmas), Matricos trilogija. Patinka kariniai filmai apie antrą pasaulinį karą tai žinoma Gelbstint eilini ryana, Perlharboras, Band of brothers. Na iš serialų tai labai patinka žiureti Draugus, Vedęs ir turi vaikų, Kaip susipažinau su jūsų mama, Sopranus. Štai ką aš mėgstu žiūrėti.
Music:
Muzika patinka įvairi galiu pavardinti keletą atlikėjų U-2, BRYAN ADAMS, 3 Doors Down, Reamon, Moby, The Crystal Method, Audioslave, Amberlife, Aerosmith, Eagle Eye Cherry, Brainstorm, Red Hot Chili Pappers, Bon Jovi, Metallica, Guns n Roses, Whitesnake ir daugelis kitų senų dainų ir atlikėjų. Iš klasikos dar tik prie Vivaldi metų laikų ausis yra pripratusi. Vien prie tokios muzikos neapsistoju, tačiau klausau roką pagrinde, o už gerą skonį muzikai dėkingas tėvui tikriausiai, nes kai buvau mažas jisai klausė Queen ir panašias. Jei paklausite kokia yra mano mėgstamiausia grupė aš iš kart atsakysiu jog tai Alter Bridge, atradau ją jeigu taip galima sakyti 2004 ir iki šiol klausau man visos jų sukurtos dainos patinka. Aš manau kad : Muzikos, kaip ir meilės, negalima paaiškinti žodžiais - ją reikia jausti. Kiekviename stiliuje galima rasti tau patinkančių dainų... Be jos nei dienos nei vienos. Keep rocking!
Sports activity:
Plaukimas baseine , retkarčiais kamuolio pamėtymas .
Life credo:
Stengiuosi netriukšmaut.
Most funny adventure:
Linksmiausias Jūsų gyvenimo nuotykis? Hm neturiu kada nes gyvenimas šaiposi iš manęs.
Something more:
Olialia ir tralialia merginos tikrai neieškau... Jei esi paprasta nuoširdi ir simpatiška jeigu aš kažkuo patikau tau parašyki gal rasime kažką bendro.

Reikėjo tūkstančio dienų ,be tikslo praleistų .M.M. Mano laikas eina į pabaigą.
Pagal asmenybės testą INTP-T šiek tiek nustebino rezultatas gautas.
Profile information
Name:Egidijus
Age:34 m.
Gimimo diena:1986.07.25
Zodiac sign:Leo
Region:Marijampolė
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Bachelor
Now:Working
Height:195 cm
Weight:87 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
53%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
33%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Profile comments
No comments
Hot line messages
June 18 21:17
:::034 trys variantai, arba kažko laukiat, svajojat, tikitės. Bet kokiu atveju, kas tai, tai tikrai ne čia. Tiesiog brangaus laiko švaistymas. Bet ar jūs jo neturit :::034 :::034
June 17 15:43
:::034 :::034 kurią pakvietus kavos ? susimokėti nereikės! Tu cukrų su kava atsineši, aš puodelius ir virdulį su vandeniu. Na o jei prie kavos ko nors užsinorėsi tai kaltink tik save :::045 :::034 Nors karštą dieną tai tik ledus laižyt. :::034 Ledus, vos nepamiršau, ir kiekvienas sau atsineša :::034 :::034
June 16 19:31
:::034 Pritemdyčiau šviesą ir paskolinčiau marškinius tau Lina :::034
June 15 20:15
:::034 Tinderio atradimas :::034 Pas vieną merginą,Lietuvaitę anketoje aprašyme parašyta išdidžiai :::034 "Niekad nesusitikinėjau su žmogumi kuris nebuvo televizijoje". :::034 oi tos barbės.Tekstas žinoma buvo anglų kalba,nes reikia juk žvelgti plačiau ir "going international" kaip sakoma, maža ką :::034 Dažnai pagalvoju ar ten toks pas jas kokybiškas juodas humoras,ar tokios glušos realiai.
June 14 14:45
:::034 :::034 Jeigu čia užsiregistruotų Indiana Džounsas jis perskaitęs anketas labai nusiviltų,nes rastų pas jus "nuotykių neieškau".Nors nevisada eina tikėti ką jūs rašote anketose.Rašo: "mėgstu ilgus pasivaikščiojimus" o realybėje ilgas pasivaikščiojimas nuo stotelės toliausiai iki kitos stotelės.Arba esu punktuali ir nemėgstu vėluojančių, tik ji pamiršta paminėti,kad pas ją paklaida pora valandų.