Pavasarinė (36 m. Vilnius)

Mano albumai Visi mano albumai (4 nuotraukos)

Panašios anketos
Anketos numeris: 1140891 Netinkama anketa
Vardas:Pavasarinė
Amžius:36 m.
Ūgis:173 cm
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyrusi
Ieško:Ieškau vyro
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (51)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Negaliu pasakyt, kad esu paprasta. Esu sudėtinga...
Reikalavimai partneriui:
Norėčiau aukštesnio vyro.
Dar šis tas:
Esu raštinga, bet ieškau ne susirašinėjimo.
Šeimas turintys, nerašykite.
Tuščioms anketoms neatsakysiu.
Nuotraukas parodysiu, kai bus noras, laikas ir dar šis tas...
Šitoj vietoj privalau būt griežta, bet gebu būti ir miela :::001
Anketos informacija
Vardas:Pavasarinė
Amžius:36 m.
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyrusi
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:173 cm
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Pilki
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
43%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
40%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Balandžio 17 22:31
Parneskit zmonoms dovanu ciulpinuka. Saldziu sapnu...
Balandžio 17 10:09
Kartais nebetelpu savo viduj...kazkur turi but zmogus, kuriam mano laime pasirodys idomi, kancia vertinga...ir juk gali susiklostyti salygos, palankios laimei? As taip sakau :::001
Balandžio 16 18:00
Noriu, kad mane isgelbetu. Pasislepti jo glebyje, po skvernu, prisiglausti...kad myletu va tokia, kaip stoviu. Ir i visa kita bus nusispjaut.
Balandžio 15 21:15
As tai gal masinoj noreciau
Balandžio 15 9:13
Tai padiskutuokit siandien apie grozi :::001 kas yra grazi moteris/grazus vyras? Man pvz niekad nepavyko atskirai matyti "veida" ir "figura", ar isore/vidu, ar bendrai "grozi" ir "prota". Vyrai gal kaip konstruktorius isnagrineja moteris isardydami atskiromis dalimis? :::001 P.S. patycios niekam grozio neprideda.