Lemūras Rėjus (53 m. Vilnius)
Kojinės keisti dar ne laikas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (329 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:14012
Atsakomumas:73%
Anketa sukurta:2015.07.03 20:58
Anketa atnaujinta:2020.07.30 18:17
Panašios anketos
Anketos numeris: 946182 Netinkama anketa
Vardas:Lemūras Rėjus
Amžius:53 m.
Ūgis:187 cm
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (4828)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Ramus, Per daug geras. Labai rimtas, gal ir net per daug rimtas.
Reikalavimai partneriui:
Norečiau susipažinti su Tikra Moterimi. Atiduosiu nemokamai save visą į geros patikimos moters rankas. Būsiu tikrai labai geras...
Hobis, pomėgiai:
Patinka daryti tik ta ka noriu, kaip noriu ir kada noriu..
Štai tokie mano hobiai...
Knyga, filmas:
Knygos..
Filmai :::001 čia aisku ne visi, bet tik keli pvz Gladiatorius / Gladiator (2000), Patriotas / The Patriot (2000), Rembo-visi, Pašėlęs Maksas / Mad Max, sikūnijimas / Avatar (2009), Filmai su Steven Seagal, Sylvester Stalone, Dolph Lundgren, Al Pacino, Robert De Niro.....
Muzika:
Muzika patinka labai įvairi, tokia, kuri Ugdo valios galia, suteikia jėgų, įkvepia kovoti, laimėti, būti geriausiu ir nepasiduoti niekada, niekada, ir taip daryti tik todėl, kad taip esi pripratęs ir tai yra šaunu....

Patinka klasikinė atpalaiduojanti, taip pat mano jaunystės disko muzikos hitai nes jie kartais yra susiję su praeities prisiminimais.. Patinka ir rusiškos dainos su gražiais žodžiais ir sava ypatinga siela.
Kažkiek tokios muzikos pavydžiu yra mano anketos kataloge „Video“

https://946182.ieskok.lt/katalogas?dir=999&p=7
Sporto šaka:
Раньше я вел очень активную жизнь: играл в теннис, футбол, бильярд, занимался шахматами, участвовал в автогонках. Но все закончилось, когда сломался компьютер
Gyvenimo šūkis:
Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos
Juokingiausias nuotykis:
Kur čia visus prisiminsi, misija neįmanoma ... Čia toks vienas ...

Жена: Тут мышь ! Позвони на рецепшен, ты хоть что-то по английски знаешь, а я ноль!
Муж звонит на рецепшен: Хеллоу! Дую ноу «Том энд Джерри»
-Yes, I know.
Джерри из хиа !
Dar šis tas:
Ой, беда у меня… Муж на рыбалку поехал и на телефон не отвечает. Наверное, любовницу завел...Ну что ты сразу про худшее думаешь. Может, он просто утонул.
Anketos informacija
Vardas:Lemūras Rėjus
Slapyvardis:Tada_tiesiog_Lemūras
Amžius:53 m.
Gimimo diena:1971.06.13
Zodiakas:Dvyniai
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:187 cm
Svoris:90 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Draugai Visi draugai (10)
Anketos komentarai
2020.07.05 22:21Danutė
Ačiū :::817
2019.08.04 17:11Vilma
anketa gal ir nebloga,ir vyras nieko,tik kad tesugeba virtualias dovaneles siuntineti kiekvienai,o daugiau nieko.. :::034
2018.11.15 14:42Melessa Freya
Sveiki, mano brangioji, šis laiškas gali jus nustebinti, nes mes nei asmeniškai, nei susirašinėjant neišvyko, bet manau, kad tik vieną dieną susitikti ar sužinoti ką nors fiziškai ar per korespondenciją reikia tik vienai dienai. Aš gavau jūsų kontaktą per mano asmeninę paiešką. Aš esu ponia. Melessa Freya, iš Turkijos. Aš turiu jautrų pasiūlymą siekti, kad jūsų pagalba būtų vykdoma. Dėl tolesnio bendravimo aš laukiu jūsų atsakymo savo elektroninio pašto dėžute (melessafreyaa @ hotm ail. C om) mūsų tiesioginiam kontaktui.
2018.08.10 21:10daiva
Anketa super. Vardas retas ir vyras atrodo saunus😉. Sekmes!!!
2018.07.03 20:33rybka (65 m. Lietuva)
anketėlė-klasiška :::001