Veronika (58 m. Airija)
🤗

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (11 Фотография)

Статистика анкеты
Полученные баллы:46770
Отвечаемость:89%
Число посещений:16238
Посещал последний раз:2023.10.02 00:47
Анкета создана:2012.07.14 09:56
Анкета обновлена:2023.04.02 11:01
Похожие анкеты
Номер профиля: 795821 Негодная анкета
Имя:Veronika
Возраст:58 m.
Ūgis:165 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Airija
Статус:В разводе
Ищет:Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (120)
Коротко обо мне
Характер:
Geras
Требования для партнеров:
Atsakingumo
Гобби, увлечения:
Sokti, zvejoti, megstu gamtoja ilsetis.
Kнига, фильм:
Labiausiai patiko Donzuanas
Mузыка:
Ivairi, pagal nuotaika
Вид спорта:
Stalo tenisas, sokis,raketes.
Жизненное мото:
Gerbk kita kaip save .
Самое смешное приключение:
Kad uzsiregistravau Ieskok .lt
Ещё кое-что:
Ieskau vyro atsakingo pareigingo linksmo su humoro jausmu , toke pati esu .Nezemesnio 175 180 gali but Tamseplaukio rudaakio na gali but ir melinos ir zalios,ilgalaikei draugystei susitikinejimams laiko praleidimui kartu.Vienkartiniu neieskau. Noriu rasti žmogų gyvenimui kartu iki mirtis mus išskirs.
Информация анкеты
Имя:Veronika
Псевдоним:verute1
Возраст:58 m.
Gimimo diena:1965.05.25
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Airija
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Ищу мужа
Желания:Другие
Языки:Литовский, Русский, Польский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:165 cm
Вес:65 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Голубые
Волосы:Чёрные, Прямые и длинные
Вредные привычки:Курю, но пытаюсь бросить
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
93%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Комментарии анкеты
2013.06.04 23:30Laisvė (49 m. Panevėžys)
moteris - ugnis .... ne kiekvienam kvailiui ją plikom rankom paimti
2013.01.16 15:45deivis
labai grazi miela seksuali moteris