Veronika (58 m. Ireland)
🤗

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (11 photo)

Profile statistics
Received points:46770
Responsiveness:89%
Times visited:16238
Visited last time:2023.10.02 00:47
Profile created:2012.07.14 09:56
Profile updated:2023.04.02 11:01
Similar profiles
Profile number: 795821 Inappropriate profile
Name:Veronika
Age:58 m.
Ūgis:165 cm
Zodiac sign:Gemini
Region:Ireland
Status:Divorced
Searches:Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (120)
Briefly about me
Character:
Geras
Partner requirements:
Atsakingumo
Hobby, interests:
Sokti, zvejoti, megstu gamtoja ilsetis.
Book, movie:
Labiausiai patiko Donzuanas
Music:
Ivairi, pagal nuotaika
Sports activity:
Stalo tenisas, sokis,raketes.
Life credo:
Gerbk kita kaip save .
Most funny adventure:
Kad uzsiregistravau Ieskok .lt
Something more:
Ieskau vyro atsakingo pareigingo linksmo su humoro jausmu , toke pati esu .Nezemesnio 175 180 gali but Tamseplaukio rudaakio na gali but ir melinos ir zalios,ilgalaikei draugystei susitikinejimams laiko praleidimui kartu.Vienkartiniu neieskau. Noriu rasti žmogų gyvenimui kartu iki mirtis mus išskirs.
Profile information
Name:Veronika
Nickname:verute1
Age:58 m.
Gimimo diena:1965.05.25
Zodiac sign:Gemini
Region:Ireland
Status:Divorced
Children:I have
Looking for:Looking for a husband
Wishes:Other
Languages:Lithuanian, Russian, Polish
Education:High school
Now:Working
Height:165 cm
Weight:65 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue
Hair:Black, Straight and long
Bad habits:Smoke, but trying to quit
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
93%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Profile comments
2013.06.04 23:30Laisvė (49 m. Panevėžys)
moteris - ugnis .... ne kiekvienam kvailiui ją plikom rankom paimti
2013.01.16 15:45deivis
labai grazi miela seksuali moteris