Arturas (44 m. Marijampolė)
Chempe flot

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (51 nuotrauka)

Anketos statistika
Surinkti taškai:58900
Atsakomumas:98%
Paskutinį kartą lankėsi:2018.12.13 17:46
Anketa atnaujinta:2018.11.21 10:28
Anketos numeris: 707724 Netinkama anketa
Vardas:Arturas
Amžius:44 m.
Ūgis:183 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (147)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Draugiskas
Reikalavimai partneriui:
Paprastumas,draugiskumas
Hobis, pomėgiai:
Automobiliai
Knyga, filmas:
Skaitau retai.Bet patinka istorines.
Muzika:
Dance
Sporto šaka:
F1,futbolas,krepsinis
Gyvenimo šūkis:
Suvalgyk bebra,isgelbesi medi :::001
Juokingiausias nuotykis:
Visko buve linksmo gyvenime:::001
Dar šis tas:
Esu draugiskas,supratingas,paprastas zmogus..Taigi,vertinu tokias savybes ir pas merginas.Visad megstu pabendrauti,esu linksmas ir nemegstu liudeti,kad ir kaip butu..Visad yra smagu susipazinti su maloniais zmonemis.. :::001
Anketos informacija
Vardas:Arturas
Slapyvardis:ture-II
Amžius:44 m.
Gimimo diena:1974.08.17
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Marijampolė
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Lenkų, Kita
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:183 cm
Svoris:85 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
58%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
85%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Anketos komentarai
2014.03.10 20:56Žana
Labai siltas zmogus,tikrai labai malonu bendrauti :::001 ,sekmes tau Arturai!!!
2010.12.09 13:09Agnieska
labai grazios foto :::001
2010.12.06 21:40Valerija
Labai mielas ir siltas zmogutis.........Lb malonu su tavim bendrauti....... :::746   :::001
Karštosios linijos pranešimai
Gruodžio 11 15:03
https://www.youtube.com/watch?v=A9hcJgtnm6Q***