Rasa (30 m. Vilnius)
:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (54 photos)

Profile statistics
Received points:20685
Responsiveness:67%
Times visited:7266
Visited last time:2022.08.08 14:37
Profile created:2012.03.06 23:40
Profile updated:2022.04.02 15:54
Profile number: 779650 Inappropriate profile
Name:Rasa
Age:30 m.
Ūgis:176 cm
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Vilnius
Status:Unmarried
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (141)
Briefly about me
Character:
Temperamentingas,esu nenustygstanti vietoje,megstanti naujoves kurios sudomina,megstu adrenalina-greiti,esu labai draugiska,ir esu pokšininkė,mėgstanti juoda humora ::::001)) .
Daugiau sužinosite real bendravime.:::001
Partner requirements:
Aukštas,paslaugus,mielas,romantiškas,pasportaves ,labai mielas,mokantis pokštauti,nuosirdus,gerbiantis panele,NEGERIANTIS-arba retai,paprastas,nepasikėlęs-bet žinantis savo vertę,ištikimas.
Hobby, interests:
Sportas,dainavimas,kartais sokiai,naujos pazintys,kavines,viktorinos,zaidimai,fotografija
Book, movie:
Knygų senokai neskaičius.
Filmai tai įvairūs dabar nepasakysiu,tačiau iš žanrų komedijos.
Kai gali linksmai pasižiūrėti ir iš širdies prisijuokti.
Music:
Kai kurios rusiškos,ir geros klubinės dainos.
Sports activity:
Sportas-sporto klube(treniruokliai)
Life credo:
Kas nerizikuoja-tas negeria šampano.
Most funny adventure:
Daug įvarių.
Something more:
Norisi nebejausti vienatvės, nebelaukti to žmogaus,kurį vos tik pamačius -lyg trenkia žaibas iš giedro dangaus,per širdelę nuvilnija tokia maloni banga.Ji pasako tai tavo žmogus.
Pradedi bendrauti ir pamatai,kad žmogus yra tavo sielos draugas kuris tave supranta iš pusės žodžio,su kuriuo gera tiesiog būti šalia,žiūrėti į vienas kito nuostabias akytes,sėdėti apsikabinus, kad ir nieko neveikiant....
Tiesiog džiaugtis ta akimirka,jaustis laimingiausiu pasaulyje,užmirštant visus gyvenimo rūpesčius.
Kur tas žmogus dėl kurio nori gyventi,kai išrėkti kone visam pasauliuj man jūsų nuomonės,pikti liežuviai,pavydūs žvilgniai neidomūs.
Aš turiu žmogutį kuris mane bet kurioje situacijoje palaikys ir supras...
Ar čia mano sukurtos iliuzijos,kurios būna tik pasakose,juk atrodo nieko perdaug nenori...
Tiesiog nori paprastos,nuoširdžios meilės.
Norisi žmogaus dėl kurio net ryte išlipus ne iš tos kojos vistiek nusišypsotum,pagalvotum jog turi dėl ko džiaugtis,mylėti ir būti mylimai....
Profile information
Name:Rasa
Nickname:panele13
Age:30 m.
Gimimo diena:1991.12.13
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Vilnius
Status:Unmarried
Children:Do not have
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Wishes:Penpals
Reach friends
Want to be visible
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:High school
Now:Working
Height:176 cm
Eyes:Blue/green
Hair:Dark, Wavy and long
Bad habits:Smoke often
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
45%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
10%
Friends All friends (8)
Profile comments
2015.09.06 11:18Rasa (30 m. Vilnius)
2013.12.17 12:55Rasa (30 m. Vilnius)
aciukas
2013.05.20 20:00Rasa (30 m. Vilnius)
aciuka