Rasa (32 m. Vilnius)
:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (55 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:20951
Atsakomumas:67%
Apsilankymų skaičius:7406
Paskutinį kartą lankėsi:2024.05.15 01:50
Anketa sukurta:2012.03.06 23:40
Anketa atnaujinta:2022.09.28 21:03
Anketos numeris: 779650 Netinkama anketa
Vardas:Rasa
Amžius:32 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Netekėjusi
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (144)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Temperamentingas,esu nenustygstanti vietoje,megstanti naujoves kurios sudomina,megstu adrenalina-greiti,esu labai draugiska,ir esu pokšininkė,mėgstanti juoda humora ::::001)) .
Daugiau sužinosite real bendravime.:::001
Reikalavimai partneriui:
Aukštas,paslaugus,mielas,romantiškas,pasportaves ,labai mielas,mokantis pokštauti,nuosirdus,gerbiantis panele,NEGERIANTIS-arba retai,paprastas,nepasikėlęs-bet žinantis savo vertę,ištikimas.
Hobis, pomėgiai:
Sportas,dainavimas,kartais sokiai,naujos pazintys,kavines,viktorinos,zaidimai,fotografija
Knyga, filmas:
Knygų senokai neskaičius.
Filmai tai įvairūs dabar nepasakysiu,tačiau iš žanrų komedijos.
Kai gali linksmai pasižiūrėti ir iš širdies prisijuokti.
Muzika:
Kai kurios rusiškos,ir geros klubinės dainos.
Sporto šaka:
Sportas-sporto klube(treniruokliai)
Gyvenimo šūkis:
Kas nerizikuoja-tas negeria šampano.
Juokingiausias nuotykis:
Daug įvarių.
Dar šis tas:
Norisi nebejausti vienatvės, nebelaukti to žmogaus,kurį vos tik pamačius -lyg trenkia žaibas iš giedro dangaus,per širdelę nuvilnija tokia maloni banga.Ji pasako tai tavo žmogus.
Pradedi bendrauti ir pamatai,kad žmogus yra tavo sielos draugas kuris tave supranta iš pusės žodžio,su kuriuo gera tiesiog būti šalia,žiūrėti į vienas kito nuostabias akytes,sėdėti apsikabinus, kad ir nieko neveikiant....
Tiesiog džiaugtis ta akimirka,jaustis laimingiausiu pasaulyje,užmirštant visus gyvenimo rūpesčius.
Kur tas žmogus dėl kurio nori gyventi,kai išrėkti kone visam pasauliuj man jūsų nuomonės,pikti liežuviai,pavydūs žvilgniai neidomūs.
Aš turiu žmogutį kuris mane bet kurioje situacijoje palaikys ir supras...
Ar čia mano sukurtos iliuzijos,kurios būna tik pasakose,juk atrodo nieko perdaug nenori...
Tiesiog nori paprastos,nuoširdžios meilės.
Norisi žmogaus dėl kurio net ryte išlipus ne iš tos kojos vistiek nusišypsotum,pagalvotum jog turi dėl ko džiaugtis,mylėti ir būti mylimai....
Anketos informacija
Vardas:Rasa
Slapyvardis:panele13
Amžius:32 m.
Gimimo diena:1991.12.13
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Vilnius
Statusas:Netekėjusi
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:176 cm
Akys:Melsvai žalios
Plaukai:Tamsūs, Banguoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
45%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
63%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
10%
Draugai
Anketos komentarai
2015.09.06 11:18Rasa (32 m. Vilnius)
2013.12.17 12:55Rasa (32 m. Vilnius)
aciukas
2013.05.20 20:00Rasa (32 m. Vilnius)
aciuka