Tony (34 m. Jungtinė Karalystė)
:::n10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (16 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:2971
Panašios anketos
Anketos numeris: 1029872 Netinkama anketa
Vardas:Tony
Amžius:34 m.
Ūgis:182 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (10)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Jei esi faina turi draugą visam gyvenimui.
Reikalavimai partneriui:
Stropi, sportuojanti, kalbanti angliškai, sveika mityba, žalingi įpročiai - ne,
Rašanti taisyklingai lietuviškai, pagarbi, siekianti tikslų gyvenime.
Hobis, pomėgiai:
Šachmatai, pokeris, burlentės, karatė, kickbox, plaukimas, tenisas, kompiuteriniai žaidimai, jėgos aitvarai, bumerangai, bėgiojimas, lenktynių automobiliai, parasparniai, kelionės, iškylavimas, bongas, muzikos prodiusavimas, gitara, pianinas.
Knyga, filmas:
Knygos internete, filmai gero siužeto smart make movies
Sporto šaka:
Viskas parašyta Hobiuose.
Gyvenimo šūkis:
Tingėjau iki 25, dabar atėjo laikas siekti svajonių.
Juokingiausias nuotykis:
Susprogdinau draugo unitazą.
Dar šis tas:
Draugas labai pergyveno ką jo mama pasakys dėl 700lt kainavusio. Unitazo.
Anketos informacija
Vardas:Tony
Slapyvardis:VitkoMind
Amžius:34 m.
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Daktaro laipsnis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:182 cm
Svoris:86 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rusvai žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Anketos komentarai
2022.01.07 02:54Meilute
Ačiū😊
Karštosios linijos pranešimai
Vakar 14:56
Jeigu jums reiktų rinktis tarp virtuvės. Tarkos ir ko nors čia. Tai žinokit kad virtuvinė tarka nutarkuos jumis daug mažiau :::034
Rugsėjo 30 13:19
Moterys atsimuša į sieną ir tik po 10m susivokia :::001 Geros dienos. Karjera svarbiau negu terbos :::034 teisingai sakau ane.
Rugsėjo 24 15:29
Vyrai: Moterų paslaptį iššifravau nesenai. Dabar jos pasius. Jos nenori meilės. Jos nenori romantikos. Jos tiesiog nori jūsų : 1)dėmesio 2)Laiko 3) jūsų pinigų 4) jūsų namo 5) jūsų spermos o tada jūsų namo. Judėjimas MGTOW (liet. VESK) Men Going their own way Vyrai Eina Savo Keliu. Norite meilės iš moters. Ignoruokite ją. Geros dienos
Rugsėjo 23 18:51
Mano senelis prieš 18 metų kūrendamas pečių man sakė anūkėli atsimink: Vyrai mūrai ązuolai, Mergos terbos - bezdalai. Tuo tarpu močiutė įkišo galvą pro duris ir sako: nu čia dabar???!! Po 18 metų supratau kad tai absoliučiai tiesa :::001 moterys nori dėmesio. Vyrai šiais laikais nesimėto. Atsiminkite :::045 geros dienos :::034
Rugsėjo 16 22:44
Ieškai darai. Su meile. Prie. Mėgiamiausius vietelės. Nudiperki nereikalingų vet maloniu dalykų.. Žiūri pro langą ir galvoji. Nafik man tas hemorojus su tom bobom:::034 a nafik :::034 per atstumą gerai. Per arti prisileisi.. Pats kaltas :::034