Tony (33 m. Jungtinė Karalystė)
:::n08

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (15 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:2707
Atsakomumas:63%
Apsilankymų skaičius:2455
Anketa sukurta:2017.03.03 22:37
Anketa atnaujinta:2021.07.26 03:08
Panašios anketos
Anketos numeris: 1029872 Netinkama anketa
Vardas:Tony
Amžius:33 m.
Ūgis:182 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (8)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Jeigu moki prieit, turi draugą visam gyvenimui.
Reikalavimai partneriui:
Jei nesidomėjai viskuo, neriesk nosies, nes aš domėjausi.
Hobis, pomėgiai:
Šachmatai, pokeris, burlentės, karatė, kickbox, plaukimas, tenisas, kompiuteriniai žaidimai, jėgos aitvarai, bumerangai, bėgiojimas, lenktynių automobiliai, parasparniai, kelionės, iškylavimas, bongas, muzikos prodiusavimas, gitara, pianinas.
Knyga, filmas:
Knygos internete, filmai gero siužeto smart make movies
Sporto šaka:
Viskas parašyta Hobiuose.
Gyvenimo šūkis:
Tingėjau iki 25, dabar atėjo laikas siekti svajonių.
Juokingiausias nuotykis:
Susprogdinau draugo unitazą.
Dar šis tas:
Draugas labai pergyveno ką jo mama pasakys dėl 700lt kainavusio. Unitazo.
Anketos informacija
Vardas:Tony
Slapyvardis:VitkoMind
Amžius:33 m.
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Jungtinė Karalystė
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Daktaro laipsnis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:182 cm
Svoris:82 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rusvai žalios
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
100%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
70%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Rugsėjo 20 23:49
BTV old-school TV viktorina. Jobštararai.... Jau jobštararai :::034 mergų nulis. 47 metų mergina susipažintų su tvarkingu vyru RIMTIEMS santykiams tik SMS, vyrao BE Pinigų nevarkit.. Cielkutė aš .. Laukiu to vienintelio :::034 Bernai jau suprato kokiam kanale geriausios merginos renkasi :::034
Rugsėjo 18 19:03
Čia toks šūdamalynas, kad baisu :::001 mergos kažko nori, pačios nežino ko... Neturi nieko duoti bet vadina kitus melagiais :::034 baisu..
Rugpjūčio 24 15:38
Kas norėtų padiskutuoti alkoholio tema.. Aš asmeniškai negeriu visiškai 6 mėnesiai.... Jaučiuosi - geriau nei bet kada... Apetitas kaip. Žvėries... Sveriu 88kg. Kickbox sugrįžo.... Miesto ekstremalus važinėjimas riedučiais.. Taip pat... :::001 kas turit problemų, gal norit mest... Šiaip būtų įdomu padiskutuoti.. :::001
Rugpjūčio 23 3:42
Gerda toliau čirškina žinutes, atrašinėja viešais ryšiais, ir drožia amfą 😤😤😤😁😁😁😂😂😂