Rasa (36 m. Vilnius)
:::n11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:567
Atsakomumas:51%
Apsilankymų skaičius:245
Paskutinį kartą lankėsi:2023.06.04 20:52
Anketa sukurta:2023.03.18 20:49
Anketa atnaujinta:2023.05.06 00:37
Panašios anketos
Anketos numeris: 1172714 Netinkama anketa
Vardas:Rasa
Amžius:36 m.
Ūgis:173 cm
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (13)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Su kiekviena asmenybe skirtingai pasireiškia :::001
Reikalavimai partneriui:
Reikalavimai : nudobti bizoną , nugalėti drakoną, perplaukti jūrą dėl savo svajonės, mokėti pjauti pievą , saugoti savo rožę, pataisyti traktorių, aplenkti varžovą, iškepti steiką , išgirsti vidurnakčio lietų....
( O dabar labai realiai ir be ditirambų : norit bendrauti , gauti energijos iš žavios moters, tai bent foto įsidėkite ir pasistenkite įdomiau užkalbinti nei "labas, labukas" , nepykit , bet nesivarginu atsakinėti tokiems "pasislėpusiems" ir "neraštingiems" , mokykitės , eikit į kursus, išsiskirkit... tada rašykit :::034 ką daugiau galiu patart :::001)
Ir dar , jei tikitės kai kurie gauti dėmesio , parašę "lievus" komentarus, palyginimus ar savo "morčiavas" fantazijas , tai irgi likit ramūs : atsakymo nebus :::001
Na, ir aišku, labai dėkoju gražios sielos vyrams, dėl laiko stokos bei dėmesio čia pertekliaus bei aktyvios visuomeninės veiklos negaliu visiems iškart atsakyti , geros nuotaikos visiems ir aukštų vibracijų :::001
Hobis, pomėgiai:
Sėkmingai apsimesti kažkuo :::001
Knyga, filmas:
Išgyvenimo, dramos, komedijos, romantika , sąmoningumo , fantastika, detektyvai.
Muzika:
Kokybiškos
Sporto šaka:
Įvairius šokius
Gyvenimo šūkis:
Būti ištikimai sau
Juokingiausias nuotykis:
Kiekviena diena kaip nuotykis :::001
Dar šis tas:
...Jei bendraujant su žmogumi norisi šypsotis, kyla geri jausmai, noras padaryti kažką gero, padovanoti, ir gali su tuo žmogumi nevaržomai kvatotis -tai yra didelė gyvenimo dovana :::045
Anketos informacija
Vardas:Rasa
Slapyvardis:Vim
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1987.03.29
Zodiakas:Avinas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Ieškau vyro
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Italų
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:173 cm
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Garbanoti ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Draugai
Anketos komentarai
Nėra komentarų