Saulė (29 m. Ukmergė)
https://youtu.be/040leHicL-A :::n11:::n06:::n01

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Статистика анкеты
Полученные баллы:1310
Отвечаемость:64%
Число посещений:346
Посещал последний раз:2023.06.07 20:59
Анкета создана:2022.10.09 23:44
Анкета обновлена:2023.05.15 11:54
Похожие анкеты
Номер профиля: 1166876 Негодная анкета
Имя:Saulė
Возраст:29 m.
Ūgis:169 cm
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Ukmergė
Статус:В разводе
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (10)
Коротко обо мне
Характер:
Kas norės pažins jį..
Требования для партнеров:
Rimtas,komunikabilus,atsakingas, nuoširdus, su humoro jausmu..
Гобби, увлечения:
Žvejybą,gamta..
Mузыка:
Įvairi.. priklauso nuo nuotaikos..
Жизненное мото:
Būkim- tokie,kokie esame,tik buvimas savimi,suteikę gyvenimo pilnatvę....
Информация анкеты
Имя:Saulė
Псевдоним:Paslėptoji
Возраст:29 m.
Gimimo diena:1994.06.07
Знак зодиака:Близнецы
Местность:Ukmergė
Статус:В разводе
Дети:Имею
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу парня
Ищу мужа
Желания:Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский
В данное время:Работаю
Рост:169 cm
Вес:88 kg
Телосложение:Крупный
Глаза:Зелёные
Волосы:Красные, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
июня 7 14:54
Labukas draugai...😊 šnd man jau 29 😔 turiu kuo didžiuotis ir kuo ne... didžiuojuosi savo 2 sūnumis.... nesididžiuoju tuo,kad seilės reikalai,nesusiklostė... bandau dar kart,kad šendien... užpūstos žvakutės su noru... atneš į gyvenima ir sielos drauga.... labai prašau, veda ir sex partneriu ieškantys... nerašykit... manęs tas nedomina....🤨 ačiū
июня 4 7:37
Labutis :::001 Gražaus Sekmadienio.... skanios kavos... bei geros kompanijos prie kavos.... :::001☕️ bei gal susipažinti? Tik aplink Ukmergę...
мая 19 22:36
Labuka,ka jūs? Ką Ukm?
мая 17 13:16
Labutis 🙃 kas gero? 😊 kas pabendrauti?
мая 15 11:20
Mielai išgerčiau kavos,su nuoširdžiu, rimtu,su neblogu humoro jausmu... Vyruku😊☕️