Saulė (29 m. Ukmergė)
https://youtu.be/040leHicL-A :::n11:::n06:::n01

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Profile statistics
Received points:1310
Responsiveness:64%
Times visited:346
Visited last time:2023.06.07 20:59
Profile created:2022.10.09 23:44
Profile updated:2023.05.15 11:54
Similar profiles
Profile number: 1166876 Inappropriate profile
Name:Saulė
Age:29 m.
Ūgis:169 cm
Zodiac sign:Gemini
Region:Ukmergė
Status:Divorced
Searches:Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (10)
Briefly about me
Character:
Kas norės pažins jį..
Partner requirements:
Rimtas,komunikabilus,atsakingas, nuoširdus, su humoro jausmu..
Hobby, interests:
Žvejybą,gamta..
Music:
Įvairi.. priklauso nuo nuotaikos..
Life credo:
Būkim- tokie,kokie esame,tik buvimas savimi,suteikę gyvenimo pilnatvę....
Profile information
Name:Saulė
Nickname:Paslėptoji
Age:29 m.
Gimimo diena:1994.06.07
Zodiac sign:Gemini
Region:Ukmergė
Status:Divorced
Children:I have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a boyfriend
Looking for a husband
Wishes:Flirt
Spend leisure time together
Other
Languages:Lithuanian
Now:Working
Height:169 cm
Weight:88 kg
Body type:Heavy
Eyes:Green
Hair:Red, Straight and short
Bad habits:Smoke occasionally, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
73%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
75%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
50%
Friends
Profile comments
No comments
Hot line messages
June 7 14:54
Labukas draugai...😊 šnd man jau 29 😔 turiu kuo didžiuotis ir kuo ne... didžiuojuosi savo 2 sūnumis.... nesididžiuoju tuo,kad seilės reikalai,nesusiklostė... bandau dar kart,kad šendien... užpūstos žvakutės su noru... atneš į gyvenima ir sielos drauga.... labai prašau, veda ir sex partneriu ieškantys... nerašykit... manęs tas nedomina....🤨 ačiū
June 4 7:37
Labutis :::001 Gražaus Sekmadienio.... skanios kavos... bei geros kompanijos prie kavos.... :::001☕️ bei gal susipažinti? Tik aplink Ukmergę...
May 19 22:36
Labuka,ka jūs? Ką Ukm?
May 17 13:16
Labutis 🙃 kas gero? 😊 kas pabendrauti?
May 15 11:20
Mielai išgerčiau kavos,su nuoširdžiu, rimtu,su neblogu humoro jausmu... Vyruku😊☕️