Valeri (40 m. Vilnius)
:::n09:::n09:::n09:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (44 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:6907
Atsakomumas:38%
Apsilankymų skaičius:4833
Paskutinį kartą lankėsi:2024.05.25 06:12
Anketa sukurta:2021.03.27 12:15
Anketa atnaujinta:2023.10.28 19:40
Anketos numeris: 1145879 Netinkama anketa
Vardas:Valeri
Amžius:40 m.
Ūgis:165 cm
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (44)
Trumpai apie mane
Charakteris:
nuoširdi, paprasta, energinga, atkakli, veikli, ambicinga, bendraujanti, tolerantiška, nepriklausoma, kūrybinga
Reikalavimai partneriui:
Vienintelis reikalavimas mano busimam partneriui būti savimi, nes viskas kas netikra yra akivaizdu.😉
Hobis, pomėgiai:
Muzika,knygos,laisvalaikis prie jūros, aistra gyvenimui, potyriams, maistui,kelionėms,žinioms,nuosaikus, nesuvaidintas užsidegimas
Knyga, filmas:
romantinės komedijos, istoriniai, paremti tikrais faktais
Muzika:
Christina Perri -A thousand Years, Elle Goulding-Love Me Like You Do,
ATB-Ecstasy, Dua Lipa Love Again, Toni Braxton Un Break My Heart, Whitney Houston I Will Always Love You,😍 Hillsong UNITED Oceans gražiausia daina🥰
Sporto šaka:
dailusis čiuožimas
Gyvenimo šūkis:
,,Laimė-tai ne tai, ką gali mums duoti kitas žmogus.Laimė tai vidinė būsena, kurią tik patys galime pasiekti"
Juokingiausias nuotykis:
pats gyvenimas ir yra didžiausias nuotykis, išdrisk išnaudoti visas progas, kad netektų kada nors senatvėje dėl kazko gailėtis, nes paveiktas blogų emocijų pasidavei savo baimei, tavo gyvenimas tavo rankose🤩
Dar šis tas:
Tas kas manęs nepažįsta negali apie mane susidaryti nuomonės:::001manau, kad niekada nesužinosi savo galimybių, kol nepabandysi:::001
Anketos informacija
Vardas:Valeri
Amžius:40 m.
Gimimo diena:1983.11.07
Zodiakas:Skorpionas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Lenkų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:165 cm
Svoris:54 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Anketos komentarai
Nėra komentarų