Valeri (40 m. Vilnius)
:::n09:::n09:::n09:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (44 photos)

Profile statistics
Received points:6907
Responsiveness:38%
Times visited:4833
Visited last time:2024.05.25 06:12
Profile created:2021.03.27 12:15
Profile updated:2023.10.28 19:40
Profile number: 1145879 Inappropriate profile
Name:Valeri
Age:40 m.
Ūgis:165 cm
Zodiac sign:Scorpio
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Looking for congenial
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (44)
Briefly about me
Character:
nuoširdi, paprasta, energinga, atkakli, veikli, ambicinga, bendraujanti, tolerantiška, nepriklausoma, kūrybinga
Partner requirements:
Vienintelis reikalavimas mano busimam partneriui būti savimi, nes viskas kas netikra yra akivaizdu.😉
Hobby, interests:
Muzika,knygos,laisvalaikis prie jūros, aistra gyvenimui, potyriams, maistui,kelionėms,žinioms,nuosaikus, nesuvaidintas užsidegimas
Book, movie:
romantinės komedijos, istoriniai, paremti tikrais faktais
Music:
Christina Perri -A thousand Years, Elle Goulding-Love Me Like You Do,
ATB-Ecstasy, Dua Lipa Love Again, Toni Braxton Un Break My Heart, Whitney Houston I Will Always Love You,😍 Hillsong UNITED Oceans gražiausia daina🥰
Sports activity:
dailusis čiuožimas
Life credo:
,,Laimė-tai ne tai, ką gali mums duoti kitas žmogus.Laimė tai vidinė būsena, kurią tik patys galime pasiekti"
Most funny adventure:
pats gyvenimas ir yra didžiausias nuotykis, išdrisk išnaudoti visas progas, kad netektų kada nors senatvėje dėl kazko gailėtis, nes paveiktas blogų emocijų pasidavei savo baimei, tavo gyvenimas tavo rankose🤩
Something more:
Tas kas manęs nepažįsta negali apie mane susidaryti nuomonės:::001manau, kad niekada nesužinosi savo galimybių, kol nepabandysi:::001
Profile information
Name:Valeri
Age:40 m.
Gimimo diena:1983.11.07
Zodiac sign:Scorpio
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Looking for:Looking for friends
Looking for congenial
Wishes:Penpals
Reach friends
Flirt
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, Russian, Polish
Education:Higher education (university)
Now:Working
Height:165 cm
Weight:54 kg
Body type:Lean
Eyes:Brown
Hair:Dark, Straight and long
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Profile comments
No comments