Valeri (39 m. Vilnius)
:::n09:::n09:::n09:::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (43 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:6257
Отвечаемость:39%
Число посещений:4169
Посещал последний раз:2023.09.24 22:13
Анкета создана:2021.03.27 12:15
Анкета обновлена:2023.06.19 23:38
Номер профиля: 1145879 Негодная анкета
Имя:Valeri
Возраст:39 m.
Ūgis:165 cm
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Vilnius
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (39)
Коротко обо мне
Характер:
nuoširdi, paprasta, energinga, atkakli, veikli, ambicinga, bendraujanti, tolerantiška, nepriklausoma, kūrybinga
Требования для партнеров:
Vienintelis reikalavimas mano busimam partneriui būti savimi, nes viskas kas netikra yra akivaizdu.😉
Гобби, увлечения:
Muzika,knygos,laisvalaikis prie jūros, aistra gyvenimui, potyriams, maistui,kelionėms,žinioms,nuosaikus, nesuvaidintas užsidegimas
Kнига, фильм:
romantinės komedijos, istoriniai, paremti tikrais faktais
Mузыка:
Christina Perri -A thousand Years, Elle Goulding-Love Me Like You Do,
ATB-Ecstasy, Dua Lipa Love Again, Toni Braxton Un Break My Heart, Whitney Houston I Will Always Love You,😍 Hillsong UNITED Oceans gražiausia daina🥰
Вид спорта:
dailusis čiuožimas
Жизненное мото:
,,Laimė-tai ne tai, ką gali mums duoti kitas žmogus.Laimė tai vidinė būsena, kurią tik patys galime pasiekti"
Самое смешное приключение:
pats gyvenimas ir yra didžiausias nuotykis, išdrisk išnaudoti visas progas, kad netektų kada nors senatvėje dėl kazko gailėtis, nes paveiktas blogų emocijų pasidavei savo baimei, tavo gyvenimas tavo rankose🤩
Ещё кое-что:
Tas kas manęs nepažįsta negali apie mane susidaryti nuomonės:::001manau, kad niekada nesužinosi savo galimybių, kol nepabandysi:::001
Информация анкеты
Имя:Valeri
Возраст:39 m.
Gimimo diena:1983.11.07
Знак зодиака:Скорпион
Местность:Vilnius
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Русский, Польский
Образование:Высшее (университетское)
В данное время:Работаю
Рост:165 cm
Вес:54 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Карие
Волосы:Tёмные, Прямые и длинные
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
88%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
70%
Комментарии анкеты
Нет комментариев