Tomas (35 m. Panevėžys)
Gera

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (27 photos)

Profile statistics
Received points:4466
Responsiveness:100%
Times visited:13540
Visited last time:2024.06.25 23:19
Profile created:2019.06.25 13:28
Profile updated:2024.05.26 20:23
Profile number: 1112166 Inappropriate profile
Name:Tomas
Age:35 m.
Ūgis:180 cm
Zodiac sign:Taurus
Region:Panevėžys
Status:Single
Searches:Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (6)
Briefly about me
Character:
Geras žmogus esu
Partner requirements:
Neturiu
Hobby, interests:
Neturiu
Book, movie:
Veiksmo filmas mestu
Music:
Visokes
Sports activity:
Krepsinis
Life credo:
Sukurti seima
Most funny adventure:
Neturiu
Something more:
Esu draugiškas linksmas ramaus būdo žmogus negerintis dirbantis švelnus
Profile information
Name:Tomas
Nickname:TTomux30
Age:35 m.
Gimimo diena:1989.05.18
Zodiac sign:Taurus
Region:Panevėžys
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Wishes:Penpals
Flirt
Spend leisure time together
Want to be visible
Other
Languages:Lithuanian
Education:High school
Now:Working
Height:180 cm
Weight:60 kg
Body type:Lean
Eyes:Brown
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Smoke often, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Friends
Profile comments
No comments
Hot line messages
June 15 9:01
Labas rytas svelnus vaikinas iesko moters ar merginos kuri noretu susitikti Palangoje ir praleisti gera laika nes as ten dabar važiuoju jai sudominau parašykit lauksiu taves
June 13 21:21
Labas vakaras svelnus vaikinas ieško merginos ar moters kuri noretu šeštadienį nuvažiuoti į Palangą vienai nakčiai uz kelionę ir nakvyne moku as jai sudominau parašykit lauksiu taves
June 12 23:31
Labas vakaras svelnus vaikinas iesko moters ar merginos kuri noretu šeštadienį nuvažiuoti į Palangą vienai dienai uz kelionę ir nakvyne moku as rimtas skelbimas jai sudominau parašykit lauksiu taves
June 12 6:41
Labas rytas svelnus vaikinas draugiškas linksmas nuoširdus negerintis dirbantis gyvenu vienas ir ieskau merginos ar moters kuri noretu šeštadienį su manimi važiuoti į Palangą su autobusu sekmadienį grysim uz bilietus į priekį ir atgal moku as ir uz nakvyne jai sudominau parašykit lauksiu taves
June 8 9:10
Labas rytas vaikinas nuobodžiauja ir ieško moters ar merginos kuri noretu pabendrauti susipazynti ir susitikti dabar pasivaikščioti jai sudominau parašykit lauksiu taves