Tomas (34 m. Panevėžys)
Gera

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (25 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:4201
Отвечаемость:100%
Число посещений:12341
Посещал последний раз:2023.10.02 11:40
Анкета создана:2019.06.25 13:28
Анкета обновлена:2023.06.27 06:54
Номер профиля: 1112166 Негодная анкета
Имя:Tomas
Возраст:34 m.
Ūgis:180 cm
Знак зодиака:Телец
Местность:Panevėžys
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (6)
Коротко обо мне
Характер:
Geras žmogus esu
Требования для партнеров:
Neturiu
Гобби, увлечения:
Neturiu
Kнига, фильм:
Veiksmo filmas mestu
Mузыка:
Visokes
Вид спорта:
Krepsinis
Жизненное мото:
Sukurti seima
Самое смешное приключение:
Neturiu
Ещё кое-что:
Esu draugiškas linksmas ramaus būdo žmogus negerintis dirbantis švelnus
Информация анкеты
Имя:Tomas
Псевдоним:TTomux30
Возраст:34 m.
Gimimo diena:1989.05.18
Знак зодиака:Телец
Местность:Panevėžys
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Хочу быть видимым(-ой)
Другие
Языки:Литовский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:180 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Карие
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Часто курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
53%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
60%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
20%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев
Сообщения горячей линии
сентября 22 10:23
Labas rytas ieškau merginos rimtai draugystei ir rimtiems santykiams gyvenimui kartu ir sukurti šeimą jai irgi nori to paties esu draugiškas linksmas nuoširdus negerintis dirbantis tvarkingas prisiziurintis savimi gyvenu vienas Panevėžyje jai sudominau parašykit lauksiu taves
сентября 13 8:11
Labas rytas ieškau merginos ar moters kuri norėtų susitikti pabendrauti susipažinti artimiau jai sudominau parašykit lauksiu taves
сентября 11 17:20
Laba diena ieškau merginos ar moters kuri norėtų susitikti pabendrauti susipažinti artimiau jai sudominau parašykit lauksiu taves
сентября 2 8:12
Labas rytas vaikinukas nuobodžiauja ir ieško moters ar merginos kuri norėtų susitikti dabar pabendrauti susipažinti artimiau jai sudominau parašykit lauksiu taves