Gediminas (31 m. Šalčininkai)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (5 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:314
Отвечаемость:62%
Число посещений:9090
Посещал последний раз:2022.07.04 13:29
Анкета создана:2018.12.23 18:37
Анкета обновлена:2022.03.22 17:10
Похожие анкеты
Номер профиля: 1100027 Негодная анкета
Имя:Gediminas
Возраст:31 m.
Ūgis:185 cm
Знак зодиака:Стрелец
Местность:Šalčininkai
Статус:одинокий
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (1)
Коротко обо мне
Характер:
Depresyvaus būdo intravertas ir melancholikas, mėgstantis tamsą, lietų, tylą, ramybę, kates, kompus. Didelis svajotojas, namisėda ir užsispyrėlis. Taip pat neišpasakytas drovuolis, kuriam nepatinka buvimas tarp žmonių ir aktyvi veikla.
Требования для партнеров:
Domintų pažintis su paprasta, geraširde, draugiška ir kantria mergina. Privalumas, jei esi biški paplaukus ir nesipyksti su kompais :::001

Esu žiauriai vienišas žmogus, tad pradžiai norėtųsi atrasti bent jau susirašinėjimo draugę. Trokštu ramybės ir pastovumo, tad rasti tą vienintelę man skirtą sielos draugę, kuri mane suprastų ir palaikytų, būtų kažkas neapsakomai nuostabaus.
Гобби, увлечения:
Geimingas, kompai, kačių niurkymas, muzikos klausymas, netflix'as.
Kнига, фильм:
Filmai įvairiausi, bet labiausiai mėgstu mokslinę fantastiką ir siaubo. Knygų neskaitau.
Mузыка:
Mėgstu trance, techno, electronic, taip pat įvairius garso takelius bei emocionalią, sielos gelmes paliečiančią muziką. Keletas pavyzdžių, mano mėgstamos muzikos: West Dylan Thordson - Meeting the Others, Joel Nielsen - Limitless Potential, Phlotilla Feat. Mona Najib - Don't Fear The Reaper, Klergy - Awaken.
Вид спорта:
Miegojimas :::001
Ещё кое-что:
Norėtųsi sulaukti pašnekovių, gebančių parašyti bent kažką daugiau nei "Labas, ką veiki?". Mažai tikėtina, jog tokio pobūdžio žinutėmis pavyks mane užkalbinti :::001
Информация анкеты
Имя:Gediminas
Псевдоним:Voidborne
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1990.12.17
Знак зодиака:Стрелец
Местность:Šalčininkai
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Языки:Литовский, Английский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:185 cm
Вес:60 kg
Телосложение:Стройный
Глаза:Голубые
Волосы:Коричневые, Кудрявые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
15%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Комментарии анкеты
Нет комментариев