Gediminas (31 m. Šalčininkai)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (5 photos)

Profile statistics
Received points:314
Responsiveness:62%
Times visited:9101
Visited last time:2022.07.06 00:29
Profile created:2018.12.23 18:37
Profile updated:2022.03.22 17:10
Similar profiles
Profile number: 1100027 Inappropriate profile
Name:Gediminas
Age:31 m.
Ūgis:185 cm
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Šalčininkai
Status:Single
Searches:Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (1)
Briefly about me
Character:
Depresyvaus būdo intravertas ir melancholikas, mėgstantis tamsą, lietų, tylą, ramybę, kates, kompus. Didelis svajotojas, namisėda ir užsispyrėlis. Taip pat neišpasakytas drovuolis, kuriam nepatinka buvimas tarp žmonių ir aktyvi veikla.
Partner requirements:
Domintų pažintis su paprasta, geraširde, draugiška ir kantria mergina. Privalumas, jei esi biški paplaukus ir nesipyksti su kompais :::001

Esu žiauriai vienišas žmogus, tad pradžiai norėtųsi atrasti bent jau susirašinėjimo draugę. Trokštu ramybės ir pastovumo, tad rasti tą vienintelę man skirtą sielos draugę, kuri mane suprastų ir palaikytų, būtų kažkas neapsakomai nuostabaus.
Hobby, interests:
Geimingas, kompai, kačių niurkymas, muzikos klausymas, netflix'as.
Book, movie:
Filmai įvairiausi, bet labiausiai mėgstu mokslinę fantastiką ir siaubo. Knygų neskaitau.
Music:
Mėgstu trance, techno, electronic, taip pat įvairius garso takelius bei emocionalią, sielos gelmes paliečiančią muziką. Keletas pavyzdžių, mano mėgstamos muzikos: West Dylan Thordson - Meeting the Others, Joel Nielsen - Limitless Potential, Phlotilla Feat. Mona Najib - Don't Fear The Reaper, Klergy - Awaken.
Sports activity:
Miegojimas :::001
Something more:
Norėtųsi sulaukti pašnekovių, gebančių parašyti bent kažką daugiau nei "Labas, ką veiki?". Mažai tikėtina, jog tokio pobūdžio žinutėmis pavyks mane užkalbinti :::001
Profile information
Name:Gediminas
Nickname:Voidborne
Age:31 m.
Gimimo diena:1990.12.17
Zodiac sign:Sagittarius
Region:Šalčininkai
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Wishes:Penpals
Languages:Lithuanian, English
Education:High school
Now:Working
Height:185 cm
Weight:60 kg
Body type:Lean
Eyes:Blue
Hair:Brown, Curly and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
15%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Profile comments
No comments