Renata (36 m. Elektrėnų savivaldybė)
:::400

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:494
Atsakomumas:60%
Apsilankymų skaičius:49
Paskutinį kartą lankėsi:2023.11.02 10:01
Anketa sukurta:2023.02.21 17:12
Anketa atnaujinta:2023.09.24 12:44
Panašios anketos
Anketos numeris: 1171854 Netinkama anketa
Vardas:Renata
Amžius:36 m.
Ūgis:162 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Elektrėnų savivaldybė
Statusas:Vieniša
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (15)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Šiaip aš angelas, tik su šluota man gaunasi greičiau:::001
Reikalavimai partneriui:
Visi plevėsos, nuotykių ieškotojai ir panašus kontingentas, apeinam pro šalį. Negaišinkite mano laiko su nesąmoningais pasiūlymais. Taip pat asmenys be profilio nuotraukų irgi nesivarginkite rašyti, nes atsako tikrai nesulauksite, kaip ir tie, kurių profilio nuotraukose puikuojasi įvairūs gyvūnėliai, gamtos vaizdai ar automobiliai - atsakas iš manęs 0 procentų. Jeigu jau čia esi ir bandai susirasti kažką tai bent jau pasistenk ir nuotrauką įsikelti. Visi " raštingieji " gražeuse, faineuse irgi prašom pro šalį, nes jeigu net elementarių žodžių nemoki parašyti taisyklingai - mums net nėra apie ką kalbėti. Jeigu esi malonus, mandagus, iš karto nepuolantis "tujinti", turintis bendrų pomėgių - parašyk. Manau rasim apie ką pakalbėti:::001
Hobis, pomėgiai:
Knygų skaitymas, fotografija, gamta, literatūra, maisto gaminimas, medicina.
Knyga, filmas:
Herrman Hesse kūryba.
Muzika:
Priklausomai nuo nuotaikos
Sporto šaka:
Pasivaikščiojimas gamtoje
Gyvenimo šūkis:
Kad ir kas benutiktų, visada išlik žmogumi ir žmogišku. Padėk, jei gali ir pasidalink tuo ką turi su tuo, kuris šiandien neturi nieko. Galbūt kitąkart jis tau duos tai, ko tau tuo metu reikia.
Juokingiausias nuotykis:
Nėra
Dar šis tas:
:::001
Anketos informacija
Vardas:Renata
Slapyvardis:NiekoRimta
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1987.07.23
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Elektrėnų savivaldybė
Statusas:Vieniša
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau vaikino
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:162 cm
Svoris:50 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
58%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Anketos komentarai
Nėra komentarų