Gediminas (33 m. Šalčininkai)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (6 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:394
Atsakomumas:58%
Apsilankymų skaičius:13558
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.17 13:50
Anketa sukurta:2018.12.23 18:37
Anketa atnaujinta:2024.06.28 04:30
Panašios anketos
Anketos numeris: 1100027 Netinkama anketa
Vardas:Gediminas
Amžius:33 m.
Ūgis:185 cm
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Šalčininkai
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (1)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Jautrios ir meniškos sielos intravertas vienišius, gyvenantis savo mažyčiame minčių pasaulėlyje.
Reikalavimai partneriui:
Domintų pažintis su paprasta, supratinga, labai kantria ir tolerantiška mergina. Didelis privalumas, jei mėgsti pageimint (būtų smagu rasti tuo besidominčią bendramintę) :::001

Jei esi aktyvaus būdo žmogus, nuolat ieškantis šėlionių - abejoju, jog mums pavyks sutarti. Aktyvus gyvenimas, buvimas tarp žmonių mane žiauriai vargina.
Hobis, pomėgiai:
Geimingas, kompai, muzikos klausymas, netflix'as.
Knyga, filmas:
Filmai įvairiausi, bet labiausiai mėgstu mokslinę fantastiką ir siaubo. Knygų neskaitau.
Muzika:
Mėgstu trance, techno, electronic, taip pat įvairius garso takelius bei emocionalią, sielos gelmes paliečiančią muziką. Vienas iš pavyzdžių - Heilung.
Sporto šaka:
Miegojimas. Ilgai ir saldžiai :::001
Dar šis tas:
Jei tai, ką perskaitei mano anketoje Tau atrodo bent kažkiek artima ar šiaip manai, jog sutarsim - prašau, nesikuklink parašyti man žinutę. Tiesa, norėtųsi sulaukti pašnekovių, gebančių parašyti bent kažką daugiau nei "Labas, ką veiki?". Mažai tikėtina, jog tokio pobūdžio žinutėmis pavyks mane užkalbinti :::001
Anketos informacija
Vardas:Gediminas
Slapyvardis:GediminasLM
Amžius:33 m.
Gimimo diena:1990.12.17
Zodiakas:Šaulys
Vietovė:Šalčininkai
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau merginos
Ieškau žmonos
Norai:Susirašinėti
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:185 cm
Svoris:60 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Rudi, Garbanoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
60%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
15%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
45%
Anketos komentarai
Nėra komentarų