One (43 m. Lietuva)
labai gera

Panašios anketos
Anketos numeris: 1098460 Netinkama anketa
Vardas:One
Amžius:43 m.
Ūgis:174 cm
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (68)
Trumpai apie mane
Charakteris:
pakenčiamas
Reikalavimai partneriui:
būk matomas... ne vaidmainiauk...tiesiai šviesiai....aiškiai raiškiai
Hobis, pomėgiai:
knygų skaitymas, o šiaip turiu daug pomėgių
Knyga, filmas:
psichologinės, autobiografijos, istorinės...
Muzika:
ta kuri veža
Sporto šaka:
visas :::001
Gyvenimo šūkis:
gyvenk šiandien
Juokingiausias nuotykis:
jau kad esu čia - juokinga
Dar šis tas:
beje vienas vyriškis siūlė nurodyti krūtinės dydį :::001 tai būtų E, ieškau rimtų santykių, bet kiek rimtų sprendžia du žmonės... o šiaip klausk jei domina :::045
Anketos informacija
Vardas:One
Slapyvardis:on:)
Amžius:43 m.
Vietovė:Lietuva
Statusas:Laisva
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau draugų
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:174 cm
Svoris:95 kg
Kūno sudėjimas:Paslaptis
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Pilki, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
100%
Anketos komentarai
2019.11.05 21:03Tas pats (49 m. Jungtinė Karalystė, Peterborough)
Amziaus cenzas😉
2019.10.02 17:49Ontanis (31 m. Kaunas)
Uz tuos zodzius karstojoj taip ir noris pabuciuot :::034. Ir amziaus cenza nusiimt, senas niekselis tau parasyt nebegali :::034
2019.07.06 20:16Žilvinas (40 m. Šiauliai)
Ne, tai moterys sukasi ant ašies  :::045 :::817
Karštosios linijos pranešimai
Sausio 10 22:16
Visi ieško, ir visi ieško skirtingai, nes nėra vienodų. Žmonės ieško, bet ne pagal vieną kažkokį nustatytą statusą, pvz. kaip pasimatymams :::034 vyrai supranta vienaip, moterys kitaip ir kol išsiaiškina jei yra noro aiškintis bent vienai pusei, tai tamstos tampa ir žiurkėmis ir alfonsais.... vienu žodžiu nėra žodžių... čia amžinai bus žodžių drakės :::034 :::034
2022 Gruodžio 31 17:11
Išlydėkime senuosius metus su viltimi, kad naujaisiais metais, bus tik geriau, išsipildys visi norai ir svajonės, širdys užsipildys džiaugsmu, namai - laime, lūpos - šypsena! O visiems vienišiems linkiu surasti savo taip trūkatamą puselę šalia😉