One (40 m. Lietuva)
labai gera

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (1 Фотография)

Похожие анкеты
Номер профиля: 1098460 Негодная анкета
Имя:One
Возраст:40 m.
Ūgis:174 cm
Местность:Lietuva
Статус:Свободная
Ищет:Ищу друзей
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (27)
Коротко обо мне
Характер:
pakenčiamas
Требования для партнеров:
būk matomas... ne vaidmainiauk...tiesiai šviesiai....aiškiai raiškiai
Гобби, увлечения:
knygų skaitymas, o šiaip turiu daug pomėgių
Kнига, фильм:
psichologinės, autobiografijos, istorinės...
Mузыка:
ta kuri veža
Вид спорта:
visas :::001
Жизненное мото:
gyvenk šiandien
Самое смешное приключение:
jau kad esu čia - juokinga
Ещё кое-что:
beje vienas vyriškis siūlė nurodyti krūtinės dydį :::001 tai būtų E, ieškau rimtų santykių, bet kiek rimtų sprendžia du žmonės... o šiaip klausk jei domina :::045
Информация анкеты
Имя:One
Псевдоним:on:)
Возраст:40 m.
Gimimo diena:1979.02.15
Местность:Lietuva
Статус:Свободная
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Другие
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Бакалавр
В данное время:Учусь и работаю
Рост:174 cm
Вес:95 kg
Телосложение:Тайна
Глаза:Серо-голубые
Волосы:Серые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
100%
Комментарии анкеты
2019.08.27 15:13Arturas (39 m. Vilnius)
mažutė :::045
2019.07.06 20:16Žilvinas (37 m. Šiauliai)
Ne, tai moterys sukasi ant ašies  :::045 :::817
Сообщения горячей линии
сентября 17 21:07
Rolandai vyrukai taip pat prikūrę anketų fake ir nesamonėmis užsiminėja.. taip kad yra visokių ir reikia visokių :::045 juk netrukdo :::034