One (40 m. Lithuania)
labai gera

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Similar profiles
Profile number: 1098460 Inappropriate profile
Name:One
Age:40 m.
Ūgis:174 cm
Region:Lithuania
Status:Not in relationship
Searches:Looking for friends
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (27)
Briefly about me
Character:
pakenčiamas
Partner requirements:
būk matomas... ne vaidmainiauk...tiesiai šviesiai....aiškiai raiškiai
Hobby, interests:
knygų skaitymas, o šiaip turiu daug pomėgių
Book, movie:
psichologinės, autobiografijos, istorinės...
Music:
ta kuri veža
Sports activity:
visas :::001
Life credo:
gyvenk šiandien
Most funny adventure:
jau kad esu čia - juokinga
Something more:
beje vienas vyriškis siūlė nurodyti krūtinės dydį :::001 tai būtų E, ieškau rimtų santykių, bet kiek rimtų sprendžia du žmonės... o šiaip klausk jei domina :::045
Profile information
Name:One
Nickname:on:)
Age:40 m.
Gimimo diena:1979.02.15
Region:Lithuania
Status:Not in relationship
Children:I have
Looking for:Looking for friends
Wishes:Penpals
Flirt
Spend leisure time together
Other
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Bachelor
Now:School and work
Height:174 cm
Weight:95 kg
Body type:Secret
Eyes:Blue/gray
Hair:Grey, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
85%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
100%
Profile comments
2019.08.27 15:13Arturas (39 m. Vilnius)
mažutė :::045
2019.07.06 20:16Žilvinas (37 m. Šiauliai)
Ne, tai moterys sukasi ant ašies  :::045 :::817
Hot line messages
Vakar 21:07
Rolandai vyrukai taip pat prikūrę anketų fake ir nesamonėmis užsiminėja.. taip kad yra visokių ir reikia visokių :::045 juk netrukdo :::034