Zita (48 m. Vilnius)
Esu geraširdė,paprasta,nuoširdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (70 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:4
Atsakomumas:0%
Apsilankymų skaičius:7183
Paskutinį kartą lankėsi:2024.04.03 20:05
Anketa sukurta:2018.10.26 22:13
Anketa atnaujinta:2019.06.12 21:44
Panašios anketos
Anketos numeris: 1095249 Netinkama anketa
Vardas:Zita
Amžius:48 m.
Ūgis:170 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Našlė
Ieško:Ieškau vyro
Klasė:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (34)
Trumpai apie mane
Charakteris:
geras,prisitaikanti,rami.
Reikalavimai partneriui:
sąžiningas,paprastas.Moterys nori gyvo žmogaus ,kuris būtų su ja gerais ir blogais laikais.
Hobis, pomėgiai:
keliauti,mezgimas,maisto gaminimas,knygų skaitymas,mėgstu dirbti sode,darže.Aktyvūs pomėgiai-plaukiojimas,dviračiu pasivažinėjimas,slidinėjimas,pasivaikščiojimai..
Knyga, filmas:
Šiuo metu skaitau kelionių knygas,asmeninius žmonių įspūdžius iš kelionių po visą pasaulį.patinka ir klasikinės knygos,žmonių autobiografinės.Filmai pagal nuotaiką komėdijos,gyvenimiški,pagrįsti realiais įvykiais.
Muzika:
Patinka rusiška muzika,scooter,guns and roses,ir tas,kas ''ant bangos''.
Sporto šaka:
plaukimas,dviračių sportas,badmintonas,lygumų slidinėjimas.
Gyvenimo šūkis:
''Nėra neišbrendamų ūkanų.Svarbiausia laikytis ir eiti į priekį''
Juokingiausias nuotykis:
buvo visokių..
Dar šis tas:
esu paprasta,nuoširdi,našlė,dirbanti,auginu 18m.dukrą,norėčiau surasti bendramintį žmogų,su kuriuo dalintis ir džiaugsmais,ir vargais,nugyventi kartu gyvenimą..kaip pasakoje..''gyveno ilgai ir laimingai''....

..gyvenimas turi pavasarį ir žiemą,meilė turi aistrą ir išsiskyrimus...užkopęs į kalną ,gali nusileisti žemyn ir viską pradėti iš naujo,iš pradžių..jei tik pats to nori....
Anketos informacija
Vardas:Zita
Slapyvardis:Vandenė40
Amžius:48 m.
Gimimo diena:1976.01.21
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Našlė
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau vyro
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Kita
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:170 cm
Svoris:75 kg
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
35%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
30%
Anketos komentarai
Nėra komentarų