Zita (47 m. Vilnius)
Esu geraširdė,paprasta,nuoširdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (70 photos)

Profile statistics
Received points:4
Responsiveness:0%
Times visited:6482
Visited last time:2023.06.01 05:54
Profile created:2018.10.26 22:13
Profile updated:2019.06.12 21:44
Similar profiles
Profile number: 1095249 Inappropriate profile
Name:Zita
Age:47 m.
Ūgis:170 cm
Zodiac sign:Aquarius
Region:Vilnius
Status:Widow
Searches:Looking for a husband
Class:
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (34)
Briefly about me
Character:
geras,prisitaikanti,rami.
Partner requirements:
sąžiningas,paprastas.Moterys nori gyvo žmogaus ,kuris būtų su ja gerais ir blogais laikais.
Hobby, interests:
keliauti,mezgimas,maisto gaminimas,knygų skaitymas,mėgstu dirbti sode,darže.Aktyvūs pomėgiai-plaukiojimas,dviračiu pasivažinėjimas,slidinėjimas,pasivaikščiojimai..
Book, movie:
Šiuo metu skaitau kelionių knygas,asmeninius žmonių įspūdžius iš kelionių po visą pasaulį.patinka ir klasikinės knygos,žmonių autobiografinės.Filmai pagal nuotaiką komėdijos,gyvenimiški,pagrįsti realiais įvykiais.
Music:
Patinka rusiška muzika,scooter,guns and roses,ir tas,kas ''ant bangos''.
Sports activity:
plaukimas,dviračių sportas,badmintonas,lygumų slidinėjimas.
Life credo:
''Nėra neišbrendamų ūkanų.Svarbiausia laikytis ir eiti į priekį''
Most funny adventure:
buvo visokių..
Something more:
esu paprasta,nuoširdi,našlė,dirbanti,auginu 18m.dukrą,norėčiau surasti bendramintį žmogų,su kuriuo dalintis ir džiaugsmais,ir vargais,nugyventi kartu gyvenimą..kaip pasakoje..''gyveno ilgai ir laimingai''....

..gyvenimas turi pavasarį ir žiemą,meilė turi aistrą ir išsiskyrimus...užkopęs į kalną ,gali nusileisti žemyn ir viską pradėti iš naujo,iš pradžių..jei tik pats to nori....
Profile information
Name:Zita
Nickname:Vandenė40
Age:47 m.
Gimimo diena:1976.01.21
Zodiac sign:Aquarius
Region:Vilnius
Status:Widow
Children:I have
Looking for:Looking for a husband
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian, Other
Education:Higher education
Now:School and work
Height:170 cm
Weight:75 kg
Eyes:Green/gray
Hair:Blond, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
35%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
30%
Profile comments
No comments