Zita (47 m. Vilnius)
Esu geraširdė,paprasta,nuoširdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (70 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:4
Отвечаемость:0%
Число посещений:6482
Посещал последний раз:2023.06.01 05:54
Анкета создана:2018.10.26 22:13
Анкета обновлена:2019.06.12 21:44
Похожие анкеты
Номер профиля: 1095249 Негодная анкета
Имя:Zita
Возраст:47 m.
Ūgis:170 cm
Знак зодиака:Водолей
Местность:Vilnius
Статус:Вдова
Ищет:Ищу мужа
Класс:
Хотите познакомится с этим для женщины? Подключитесь и напишите ей laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (34)
Коротко обо мне
Характер:
geras,prisitaikanti,rami.
Требования для партнеров:
sąžiningas,paprastas.Moterys nori gyvo žmogaus ,kuris būtų su ja gerais ir blogais laikais.
Гобби, увлечения:
keliauti,mezgimas,maisto gaminimas,knygų skaitymas,mėgstu dirbti sode,darže.Aktyvūs pomėgiai-plaukiojimas,dviračiu pasivažinėjimas,slidinėjimas,pasivaikščiojimai..
Kнига, фильм:
Šiuo metu skaitau kelionių knygas,asmeninius žmonių įspūdžius iš kelionių po visą pasaulį.patinka ir klasikinės knygos,žmonių autobiografinės.Filmai pagal nuotaiką komėdijos,gyvenimiški,pagrįsti realiais įvykiais.
Mузыка:
Patinka rusiška muzika,scooter,guns and roses,ir tas,kas ''ant bangos''.
Вид спорта:
plaukimas,dviračių sportas,badmintonas,lygumų slidinėjimas.
Жизненное мото:
''Nėra neišbrendamų ūkanų.Svarbiausia laikytis ir eiti į priekį''
Самое смешное приключение:
buvo visokių..
Ещё кое-что:
esu paprasta,nuoširdi,našlė,dirbanti,auginu 18m.dukrą,norėčiau surasti bendramintį žmogų,su kuriuo dalintis ir džiaugsmais,ir vargais,nugyventi kartu gyvenimą..kaip pasakoje..''gyveno ilgai ir laimingai''....

..gyvenimas turi pavasarį ir žiemą,meilė turi aistrą ir išsiskyrimus...užkopęs į kalną ,gali nusileisti žemyn ir viską pradėti iš naujo,iš pradžių..jei tik pats to nori....
Информация анкеты
Имя:Zita
Псевдоним:Vandenė40
Возраст:47 m.
Gimimo diena:1976.01.21
Знак зодиака:Водолей
Местность:Vilnius
Статус:Вдова
Дети:Имею
Ищет:Ищу мужа
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский, Другое
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Учусь и работаю
Рост:170 cm
Вес:75 kg
Глаза:Серо-зелёные
Волосы:Золотые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
70%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
35%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
30%
Комментарии анкеты
Нет комментариев