Pasiutligis (35 m. Kaunas)
Esu toks koks esu, kam nepatinka - nebendraukite :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (16 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:525
Atsakomumas:69%
Panašios anketos
Anketos numeris: 1036149 Netinkama anketa
Vardas:Pasiutligis
Amžius:35 m.
Ūgis:178 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (33)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Paprastas - Bendraujantis
Reikalavimai partneriui:
Susipažinčiau su savo amžiaus ar vyresne moterimi sielai ir kūnui iš Kauno. Jei sudominau lauksiu žinutės :::045
Hobis, pomėgiai:
Kompiuterių tvarkymas, wapas, webas, bendravimas, muzikos klausymas, filmų žiurėjimas, uch daug kas po trupuciuką :::045.
Knyga, filmas:
Daug jų mates netilptų aprašyti. Veiksmo, fantastiniai, moksliniai,siaubo.
Muzika:
Club, mix, remix, rušiska, kartais LT pagal nuotaiką tas daug priklauso.
Sporto šaka:
Mano darbas kaip sportas
Gyvenimo šūkis:
Gyveni tik kartą, tad reikia išbandyti viską :::001
Juokingiausias nuotykis:
Buvo jų ir bus :::001
Dar šis tas:
-
Anketos informacija
Vardas:Pasiutligis
Slapyvardis:Brunetas3
Amžius:35 m.
Gimimo diena:1985.09.11
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Kaunas
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštesnysis
Šiuo metu:Studijuoju ir dirbu
Ūgis:178 cm
Svoris:72 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
80%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
100%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
90%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
80%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
80%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Spalio 22 23:18
Susipažinčiau su savo amžiaus ar vyresne moterimi sielai ir kūnui iš Kauno arba netoli jo. Jei sudominau lauksiu žinutės
Spalio 20 23:21
Labuka 😉 Gal dominčiau, jei taip parašyk lauksiu tavo žinutės 🙂
Spalio 10 0:40
Susipažinčiau su savo amžiaus ar vyresne moterimi sielai ir kūnui iš Kauno ar netoli jo. Jei sudominau lauksiu žinutės :::001
Spalio 1 22:37
Labuka, ieškau realios antros pusės jog būtų iš Kauno ar netoli jo. Pabendrautume, susimatytumėme, paskui parodytų laikas. Laukiu savo amžiaus ar vyresnės žinutės :::001
Rugsėjo 30 20:15
Susipažinčiau su savo amžiaus ar vyresne moterimi sielai ir kūnui iš Kauno. Jei sudominau lauksiu žinutės :::001