Dovis (31 m. Vilnius)
Jei dabar pasibaigtų pasaulis labai nenusiminčiau

Статистика анкеты
Полученные баллы:5044
Отвечаемость:99%
Число посещений:20364
Посещал последний раз:2024.06.18 05:23
Анкета создана:2016.07.07 22:46
Анкета обновлена:2018.05.01 12:38
Похожие анкеты
Номер профиля: 996869 Негодная анкета
Имя:Dovis
Возраст:31 m.
Ūgis:167 cm
Знак зодиака:Весы
Местность:Vilnius
Статус:одинокий
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу секс партнёра
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Коротко обо мне
Характер:
esu lengvai bendraujantis gal kiek per daug išrankus tačiau prie visko galiu prisiderint
Требования для партнеров:
mano reikalavimai ganėtinai paprasti, kad nebūtų tyli, mėgtų nuotykius galbūt norėtų keliauti. Patiktų jei grotų ar būtų šiaip meniškos sielos žmogus.
Гобби, увлечения:
mano hobiai paprasti: dviratis, kinas, ir aišku miegas, bet kartu ir mėgstu truputi filosofijos mėgstu ilgus pokalbius apie nieką, bet kartu ir apie viską
Kнига, фильм:
turbut šių metu filmas tai batman v superman dawn of justice duosiu į akį kiekvienam kuris peiks šitą filmą tada žinoma puikus filmas buvo interstellar. Knygos negaliu kokios nors iškist bet planuoju perskaityt lenkų rašytojo raganiaus dalis visas.
Mузыка:
neturiu konkretaus muzikos stiliaus mėgstu visokią muziką tiek roką, tiek popsą, tiek klubinę, svarbu, kad daina būtų miela ausiai.
Вид спорта:
patinka futbolas, moterų papludimio tinklinis.
Жизненное мото:
kaip toj Fantos reklamoj bambooocha!! semk gyvenim1 pilna sauja.
Ещё кое-что:
esu paprastas lengvai bendruajantis, kartais ikyrus, bet kartu ri atkaklus.
Информация анкеты
Имя:Dovis
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1992.10.13
Знак зодиака:Весы
Местность:Vilnius
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу секс партнёра
Желания:Переписываться
Вместе провести досуг
Языки:Литовский, Английский, Русский
Образование:Высшее (неуниверситетское)
В данное время:Учусь
Рост:167 cm
Вес:78 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Зелёные
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
73%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Комментарии анкеты
Нет комментариев