Dovis (31 m. Vilnius)
Jei dabar pasibaigtų pasaulis labai nenusiminčiau

Profile statistics
Received points:5044
Responsiveness:99%
Times visited:20364
Visited last time:2024.06.18 05:23
Profile created:2016.07.07 22:46
Profile updated:2018.05.01 12:38
Similar profiles
Profile number: 996869 Inappropriate profile
Name:Dovis
Age:31 m.
Ūgis:167 cm
Zodiac sign:Libra
Region:Vilnius
Status:Single
Searches:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for sex partner
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Briefly about me
Character:
esu lengvai bendraujantis gal kiek per daug išrankus tačiau prie visko galiu prisiderint
Partner requirements:
mano reikalavimai ganėtinai paprasti, kad nebūtų tyli, mėgtų nuotykius galbūt norėtų keliauti. Patiktų jei grotų ar būtų šiaip meniškos sielos žmogus.
Hobby, interests:
mano hobiai paprasti: dviratis, kinas, ir aišku miegas, bet kartu ir mėgstu truputi filosofijos mėgstu ilgus pokalbius apie nieką, bet kartu ir apie viską
Book, movie:
turbut šių metu filmas tai batman v superman dawn of justice duosiu į akį kiekvienam kuris peiks šitą filmą tada žinoma puikus filmas buvo interstellar. Knygos negaliu kokios nors iškist bet planuoju perskaityt lenkų rašytojo raganiaus dalis visas.
Music:
neturiu konkretaus muzikos stiliaus mėgstu visokią muziką tiek roką, tiek popsą, tiek klubinę, svarbu, kad daina būtų miela ausiai.
Sports activity:
patinka futbolas, moterų papludimio tinklinis.
Life credo:
kaip toj Fantos reklamoj bambooocha!! semk gyvenim1 pilna sauja.
Something more:
esu paprastas lengvai bendruajantis, kartais ikyrus, bet kartu ri atkaklus.
Profile information
Name:Dovis
Age:31 m.
Gimimo diena:1992.10.13
Zodiac sign:Libra
Region:Vilnius
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for sex partner
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian, English, Russian
Education:Higher education
Now:Studying in school
Height:167 cm
Weight:78 kg
Body type:Normal
Eyes:Green
Hair:Brown, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
73%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Profile comments
No comments