Dovis (31 m. Vilnius)
Jei dabar pasibaigtų pasaulis labai nenusiminčiau

Anketos statistika
Surinkti taškai:5006
Atsakomumas:100%
Apsilankymų skaičius:20093
Paskutinį kartą lankėsi:2023.12.05 09:01
Anketa sukurta:2016.07.07 22:46
Anketa atnaujinta:2018.05.01 12:38
Panašios anketos
Anketos numeris: 996869 Netinkama anketa
Vardas:Dovis
Amžius:31 m.
Ūgis:167 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
esu lengvai bendraujantis gal kiek per daug išrankus tačiau prie visko galiu prisiderint
Reikalavimai partneriui:
mano reikalavimai ganėtinai paprasti, kad nebūtų tyli, mėgtų nuotykius galbūt norėtų keliauti. Patiktų jei grotų ar būtų šiaip meniškos sielos žmogus.
Hobis, pomėgiai:
mano hobiai paprasti: dviratis, kinas, ir aišku miegas, bet kartu ir mėgstu truputi filosofijos mėgstu ilgus pokalbius apie nieką, bet kartu ir apie viską
Knyga, filmas:
turbut šių metu filmas tai batman v superman dawn of justice duosiu į akį kiekvienam kuris peiks šitą filmą tada žinoma puikus filmas buvo interstellar. Knygos negaliu kokios nors iškist bet planuoju perskaityt lenkų rašytojo raganiaus dalis visas.
Muzika:
neturiu konkretaus muzikos stiliaus mėgstu visokią muziką tiek roką, tiek popsą, tiek klubinę, svarbu, kad daina būtų miela ausiai.
Sporto šaka:
patinka futbolas, moterų papludimio tinklinis.
Gyvenimo šūkis:
kaip toj Fantos reklamoj bambooocha!! semk gyvenim1 pilna sauja.
Dar šis tas:
esu paprastas lengvai bendruajantis, kartais ikyrus, bet kartu ri atkaklus.
Anketos informacija
Vardas:Dovis
Amžius:31 m.
Gimimo diena:1992.10.13
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Vienišas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Ieškau sekso partnerio
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Mokausi
Ūgis:167 cm
Svoris:78 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
95%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
73%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
83%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Lapkričio 17 7:01
Kodėl praeities šešėliai mus persekioja?
Lapkričio 13 18:57
Ačiū baigiau