Darius (36 m. Vilnius)
Priklauso nuo to kaip su manim bendrauja :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (23 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:2420
Atsakomumas:91%
Apsilankymų skaičius:3804
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.19 18:41
Anketa sukurta:2016.07.01 18:57
Anketa atnaujinta:2024.03.24 13:21
Panašios anketos
Anketos numeris: 995876 Netinkama anketa
Vardas:Darius
Amžius:36 m.
Ūgis:184 cm
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (2)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Geras :::001
Reikalavimai partneriui:
Mėgti euro dance :::001 ok, tiek to, nebutina :::001
Hobis, pomėgiai:
Visokie, gal paliekam tai pokalbiui :::001
Knyga, filmas:
Penkios meilės kalbos. Ir jums siūlyčiau ją perskaityt/perklausyt, labai geri patarimai kaip santykius gerus kurti, gerinti.

Rich Dad Poor Dad: What The Rich Teach Their Kids About Money - That The Poor And Middle Class Do Not!

Red Notice: A True Story of High Finance, Murder, and One Man's Fight for Justice - šitą visiems kurie mano, kad Rusijoj gerai - reikia paskaityti!

Filmas: Greiti ir isiute.
Muzika:
Trance, euro dance, hip hop, jungle, hardstyle, rock ir kita
Sporto šaka:
Kartingai, stalo tenisas, krepsinis
Gyvenimo šūkis:
The time you enjoy wasting is not wasted time
Dar šis tas:
Ieškau kompanijos keliavimui traukiniu į Berlyną, su tarpinemis nakvynėmis Lenkijoj tiek atvažiuojant į Berlyną tiek grižtant. Mums nebūtina tapti pora tam, svarbu bent kad galėtumem nesunkiai susikalbėti ir tiek, nakvoti galim atskiruose kambariuose. Tiesiog tokiai kelionei nerandu kompanijos iš turimų draugų, tai gal čia kažkas atsirastų.

Galimas ir toks variantas jei čia skamba per ilga kelionė - tu atvažiuoji su kitu transportu, pvz naktiniais autobusais kaip daug kas mėgsta ar lektuvais ir tada apžiūrinėjam Berlyna kartu.

**************

Klausiau knygą 5 meilės kalbos. Esmė, kad meilę supranta žmonės skirtingai. Tai tos kalbos apibūdina, kaip mes ją suprantame, kas labiausiai patinka meilėje. Tai mano pagrindinė meilės kalba - prisilietimai. Norėčiau atrasti moterį pas kurią irgi prisilietimai yra pagrindinė meilės kalba. Na, bet eičiau į pasimatymus ir su moterimis kurioms yra kita pagrindinė meilės kalba.

Слава Украини! Смерть Ворогам!

Ištikimas.

Del saziningumo tai tas testas pieva rodo, tikrai manau esu saziningesnis nei 58 % :::001

You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother.
—Albert Einstein

Mondays are fine. Its your life that sucks
Anketos informacija
Vardas:Darius
Slapyvardis:Ka_as_zinau
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1987.10.20
Zodiakas:Svarstyklės
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų
Išsilavinimas:Aukštasis universitetinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:184 cm
Svoris:72 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Rudos
Plaukai:Tamsūs, Banguoti ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
55%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
58%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
10%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
48%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
35%
Anketos komentarai
Nėra komentarų
Karštosios linijos pranešimai
Birželio 23 9:45
Aida siust ant mesos, gales ciulpt ruskiam
Birželio 21 23:00
Faithless - "pasiruoses del savo moters padaryti viska" gal numazink reikalavimus iki realistisku, tada biski labiau pasisektu :::001