Irmantas (30 m. Kaunas)
Nuotaika yra.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (3 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:9790
Отвечаемость:84%
Число посещений:9211
Посещал последний раз:Сейчас на сайте
Анкета создана:2016.06.27 19:08
Анкета обновлена:2022.02.11 19:40
Похожие анкеты
Номер профиля: 995366 Негодная анкета
Имя:Irmantas
Возраст:30 m.
Ūgis:175 cm
Знак зодиака:Козерог
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (11)
Коротко обо мне
Характер:
Raguotas.
Требования для партнеров:
Reikalauti nemėgstu, be to, tai nemandagu (galbūt) būsimo ar esamo partnerio atžvilgiu. Mano nuomone, partneriai turi kartu, vienas kitą skatinti būti geresniais vienas kitam, tapti gerais pavyzdžiais ir savo būsimiems, ar esamiems vaikams. Tobulėti galime kiekvienas, kiekvienas galime keisti ir derinti savo įpročius su savo partneriu, tik nosys ištiestos į dangų trugdo tam įvykti. 🙂
Гобби, увлечения:
Filmai, pasivaikščiojimai, fotografavimas, wing chun (pasigooglinkit arba klauskit).
Kнига, фильм:
filmai įvairūs.
Mузыка:
Nėra konkretaus stiliaus
Вид спорта:
Kung fu, futbolas, biliardas.
Самое смешное приключение:
Pasikapstęs prisiminimų skrynioje, gal ir rasčiau.
Ещё кое-что:
Kodėl, kai žmogui pasiūlai pabendrauti, jis iš karto mato mane ir save prie altoriaus, su krūvom vaikų ir panašiai? O ne geriau, tiesiog bendrauti, pažinti naujus, įvairius žmones ir praplėsti akiratį. Tai pažinčių puslapis, o ne piršlybų-pabendravai, susipažinai ir viskas, jei patiko bendrauji toliau, jei ne-tiesiog skirstaisi.
Информация анкеты
Имя:Irmantas
Псевдоним:Užsispyręs
Возраст:30 m.
Gimimo diena:1991.12.25
Знак зодиака:Козерог
Местность:Kaunas
Статус:одинокий
Дети:Нет
Ищет:Ищу единомышленников
Ищу девушку
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Вместе провести досуг
Языки:Литовский
Образование:Высшее (колледж)
В данное время:Работаю
Рост:175 cm
Вес:78 kg
Глаза:Голубые
Волосы:Серые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
30%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Комментарии анкеты
Нет комментариев