Irmantas (31 m. Kaunas)
Nuotaika yra.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (3 photos)

Profile statistics
Received points:10041
Responsiveness:83%
Times visited:9417
Visited last time:2022.11.19 21:33
Profile created:2016.06.27 19:08
Profile updated:2022.02.11 19:40
Similar profiles
Profile number: 995366 Inappropriate profile
Name:Irmantas
Age:31 m.
Ūgis:175 cm
Zodiac sign:Capricorn
Region:Kaunas
Status:Single
Searches:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Class:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Make a gift Received gifts (11)
Briefly about me
Character:
Raguotas.
Partner requirements:
Reikalauti nemėgstu, be to, tai nemandagu (galbūt) būsimo ar esamo partnerio atžvilgiu. Mano nuomone, partneriai turi kartu, vienas kitą skatinti būti geresniais vienas kitam, tapti gerais pavyzdžiais ir savo būsimiems, ar esamiems vaikams. Tobulėti galime kiekvienas, kiekvienas galime keisti ir derinti savo įpročius su savo partneriu, tik nosys ištiestos į dangų trugdo tam įvykti. 🙂
Hobby, interests:
Filmai, pasivaikščiojimai, fotografavimas, wing chun (pasigooglinkit arba klauskit).
Book, movie:
filmai įvairūs.
Music:
Nėra konkretaus stiliaus
Sports activity:
Kung fu, futbolas, biliardas.
Most funny adventure:
Pasikapstęs prisiminimų skrynioje, gal ir rasčiau.
Something more:
Kodėl, kai žmogui pasiūlai pabendrauti, jis iš karto mato mane ir save prie altoriaus, su krūvom vaikų ir panašiai? O ne geriau, tiesiog bendrauti, pažinti naujus, įvairius žmones ir praplėsti akiratį. Tai pažinčių puslapis, o ne piršlybų-pabendravai, susipažinai ir viskas, jei patiko bendrauji toliau, jei ne-tiesiog skirstaisi.
Profile information
Name:Irmantas
Nickname:Užsispyręs
Age:31 m.
Gimimo diena:1991.12.25
Zodiac sign:Capricorn
Region:Kaunas
Status:Single
Children:Do not have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Wishes:Penpals
Reach friends
Spend leisure time together
Languages:Lithuanian
Education:College
Now:Working
Height:175 cm
Weight:78 kg
Eyes:Blue
Hair:Grey, Straight and short
Bad habits:Do not smoke, Do not drink
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
80%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
30%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
73%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Profile comments
No comments