Jolita (36 m. Vilnius)
Pakili.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (1 nuotrauka)

Anketos statistika
Atsakomumas:92%
Panašios anketos
Anketos numeris: 967254 Netinkama anketa
Vardas:Jolita
Amžius:36 m.
Ūgis:175 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Ieško:Ieškau draugų
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (102)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Atsiskleidžia su laiku. Miela ir besąlygiška.
Reikalavimai partneriui:
Aukštas, mėlynakis, lietuvis..
Žmogus, turintis šviesias akis (melsvos, mėlynos, žalsvos) ir protą.
Patikimas partneris. Be melo nuosėdų.
Hobis, pomėgiai:
Automobiliai, menai, interjero dizainas, kelionės...
Knyga, filmas:
Knygų neskaitau, tik darbinę literatūrą.
Filmai - pakeliantys nuotaiką...Ne siaubo.
Muzika:
Klausausi beveik viską, išskyrus sunkųjį metalą. Bet ir tame yra išimčių.
Sporto šaka:
Dviračių sportas, lengvoji atletika, aerobika, šokiai.
Gyvenimo šūkis:
Jeigu stovi vietoje - žengi žingsnį atgal...
Juokingiausias nuotykis:
Su savo mašina važiavau 300 km/h. greičiu.
O antras, tai, kad užblokavau didžiąją daugumą neįdomių vyrų.
Dar šis tas:
Kas tas "šis tas"? Apie ką čia derėtų rašyti? Laukiu patarimų.
Anketos informacija
Vardas:Jolita
Slapyvardis:Podangumi..
Amžius:36 m.
Gimimo diena:1987.08.09
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisva
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau draugų
Norai:Flirtuoti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:175 cm
Svoris:75 kg
Kūno sudėjimas:Atletiškas
Akys:Mėlynos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
63%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
83%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
55%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
58%
Anketos komentarai
2023.12.29 10:35Rimantas (54 m. Vilnius)
Labai geras savęs aprašymas. Bent jau be gramatinių klaidų. Trumpai ir aiškiai. Ir nekyla jokių klausimų. Visai jokių. Tikrų moterų liko gal 2-3% nuo visų, moteriškumo deficitas. Paplito moterys- pusiau vyrai. Tokių tai kiek tik nori. Jos užaugina tokius pat vaikus. Jinai visus iš eilės mokins, kokia turi būti moteris. Ir koks vyras. Ir užblokuos dar. Visi, kas knygų neskaitę, tuoj pat puola mokyti kitus. Čia stebuklas, kad prisipažino.
2022.01.29 14:51Alex (54 m. )
Atrodai nuostabiai ir žavingai, tavo nuotraukos tokios gražios, iš tikrųjų mums reikia draugauti, ar taip gražios lietuvaitės?
2020.10.29 12:46Vaidas (42 m. Vokietija, Frankfurt am Main)
ot grozis! :::757
Karštosios linijos pranešimai
Gegužės 28 14:29
Važiuoju prie jūros, būsiu ten iki pat savaitgalio. Pažadu, jog negalėsite į mane atsižiūrėti. Dirbam, ilsimės, nesipykstam, bučkiai visiems.