Vaidas (43 m. Vokietija, Frankfurt am Main)
:::n05:::n01:::

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (28 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:44984
Atsakomumas:96%
Apsilankymų skaičius:7655
Paskutinį kartą lankėsi:2024.07.13 02:07
Anketa sukurta:2012.07.26 11:45
Anketa atnaujinta:2024.05.23 10:36
Panašios anketos
Anketos numeris: 797442 Netinkama anketa
Vardas:Vaidas
Amžius:43 m.
Ūgis:181 cm
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Vokietija, Frankfurt am Main
Statusas:Vienišas
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (110)
Trumpai apie mane
Charakteris:
rimta natura,kartais naudojuosi ja,kad priversciau kitus nusisypsoti:::001nedaug kalbantis-daugiau darantis:::001jautrus,bet istvermingas ir kantrus,saziningas-stipri valia,ramus budas-gerbiu save ir kitus,vertinu atviruma...
Reikalavimai partneriui:
svarbiausia paprastumas-visa kita sutvarkoma...
Hobis, pomėgiai:
turiu gebejima viska gan greitai ysisavinti ir suprasti,todel galiu pasakyti,kad man viskas ydomu..patinka uzsiemimai,kurie vercia susikonsentruoti..puikiai gaminu:::001visa kita suzinoti galima manes paklausus...
Knyga, filmas:
labiausiai domina parapsichologines,psichologines knygos,kartais romanai-yvairaus zanro,filmai psichologiniai,veiksmo,nuotikiniai,fantastika:::001
Muzika:
pop,dance,elektro,disko,hausas-pagal nuotaika-klausau viska-gal daugiau klubine muzika-ypac automobilyje:::001kaimynai nebarskina sienos ten-nors daug vatu...vieta kur galiu pamirsti rupescius :::001
Sporto šaka:
treniruokliai,lengvoji atletika,dviraciai,
Gyvenimo šūkis:
niekada nepasiduok!viskas bus gerai-turi buti gerai...
Juokingiausias nuotykis:
ju daug mano gyvenime...ogi atostogauju Lietuvoje-ziema...pas drauga atvyko dede-taksistas-darbo masina-su dideliu uzrasu sonuose-svajoniu taksi...na dede isgere-draugas jam nematant paeme raktelius automobilio...griebe mane uz rankos-vaziuojam-sako!abu ne kokiame stovyje...draugo nepavyko perkalbeti,kad nesestu neblaivus uz vairo...vaziuojame...salia nedideles gyvenvietes nulekeme nuo kelio...nedidelis slaitas...ant kelio patekti vel-be sansu...draugas isejo ieskoti kas galetu isvilkti taksa ant kelio...man belaukiant privaziuoja policijos visureigis...nulekiai saukia!susiemiau save y rankas-juk toks girtas!slidu!saukiu!trauk virve bandysim isvilkti!saukia policininkas...nezinau ar tokia takse yra ir kur,kad nekiltu itarimas nebandziau net ieskoti...sirdis sokineja-girtas-ne mano automobilis...neturiu saukiu!istrauke savo-istempe ant kelio-graziai padekojau...gryzta draugas-nieko nerado...ir netiki savo akimis-automobilis ant kelio!
Dar šis tas:
neatostogauju,ir ne laikinai esu Vokietijoje-gyvenu 23 metai...14 metai po skirybu...dukra lietuvoje su motina-jai 15 metu...labai ja myliu.ieskau gyvenimo drauges-nieko pries sukurti nauja seima...
Anketos informacija
Vardas:Vaidas
Slapyvardis:jurkus
Amžius:43 m.
Gimimo diena:1981.07.01
Zodiakas:Vėžys
Vietovė:Vokietija, Frankfurt am Main
Statusas:Vienišas
Vaikai:Turiu
Ieško:Nieko neieškau
Norai:Susirašinėti
Susisiekti su draugais
Noriu būti matomas(-a)
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Rusų, Vokiečių
Išsilavinimas:Vidurinis
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:181 cm
Svoris:92 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Žalios
Plaukai:Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Rūkau kartais, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
20%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Anketos komentarai
2015.05.04 15:11Erika (39 m. Plungė)
noriu tokiu salotiniu trenigu ir as:::001