Vaidas (39 m. Vokietija, Frankfurt am Main)
:::n01:::

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (16 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:42789
Отвечаемость:95%
Число посещений:6269
Посещал последний раз:2021.05.12 21:55
Анкета создана:2012.07.26 11:45
Анкета обновлена:2021.04.01 19:52
Похожие анкеты
Номер профиля: 797442 Негодная анкета
Имя:Vaidas
Возраст:39 m.
Ūgis:181 cm
Знак зодиака:Рак
Местность:Vokietija, Frankfurt am Main
Статус:одинокий
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (104)
Коротко обо мне
Характер:
rimta natura,kartais naudojuosi ja,kad priversciau kitus nusisypsoti:::001nedaug kalbantis-daugiau darantis:::001jautrus,bet istvermingas ir kantrus,saziningas-stipri valia,ramus budas-gerbiu save ir kitus,vertinu atviruma...
Требования для партнеров:
svarbiausia paprastumas-visa kita sutvarkoma...
Гобби, увлечения:
turiu gebejima viska gan greitai ysisavinti ir suprasti,todel galiu pasakyti,kad man viskas ydomu..patinka uzsiemimai,kurie vercia susikonsentruoti..puikiai gaminu:::001visa kita suzinoti galima manes paklausus...
Kнига, фильм:
labiausiai domina parapsichologines,psichologines knygos,kartais romanai-yvairaus zanro,filmai psichologiniai,veiksmo,nuotikiniai,fantastika:::001
Mузыка:
pop,dance,elektro,disko,hausas-pagal nuotaika-klausau viska-gal daugiau klubine muzika-ypac automobilyje:::001kaimynai nebarskina sienos ten-nors daug vatu...vieta kur galiu pamirsti rupescius :::001
Вид спорта:
treniruokliai,lengvoji atletika,dviraciai,
Жизненное мото:
niekada nepasiduok!viskas bus gerai-turi buti gerai...
Самое смешное приключение:
ju daug mano gyvenime...ogi atostogauju Lietuvoje-ziema...pas drauga atvyko dede-taksistas-darbo masina-su dideliu uzrasu sonuose-svajoniu taksi...na dede isgere-draugas jam nematant paeme raktelius automobilio...griebe mane uz rankos-vaziuojam-sako!abu ne kokiame stovyje...draugo nepavyko perkalbeti,kad nesestu neblaivus uz vairo...vaziuojame...salia nedideles gyvenvietes nulekeme nuo kelio...nedidelis slaitas...ant kelio patekti vel-be sansu...draugas isejo ieskoti kas galetu isvilkti taksa ant kelio...man belaukiant privaziuoja policijos visureigis...nulekiai saukia!susiemiau save y rankas-juk toks girtas!slidu!saukiu!trauk virve bandysim isvilkti!saukia policininkas...nezinau ar tokia takse yra ir kur,kad nekiltu itarimas nebandziau net ieskoti...sirdis sokineja-girtas-ne mano automobilis...neturiu saukiu!istrauke savo-istempe ant kelio-graziai padekojau...gryzta draugas-nieko nerado...ir netiki savo akimis-automobilis ant kelio!
Ещё кое-что:
neatostogauju,ir ne laikinai esu Vokietijoje-gyvenu 18 metu...10 metai po skirybu...dukra lietuvoje su motina-jai 11 metu...labai ja myliu.ieskau gyvenimo drauges-nieko pries sukurti nauja seima...
Информация анкеты
Имя:Vaidas
Псевдоним:jurkus
Возраст:39 m.
Gimimo diena:1981.07.01
Знак зодиака:Рак
Местность:Vokietija, Frankfurt am Main
Статус:одинокий
Дети:Имею
Ищет:Ищу друзей
Ищу единомышленников
Ищу девушку
Ищу жену
Желания:Переписываться
Связаться с друзьями
Хочу быть видимым(-ой)
Другие
Языки:Литовский, Русский, Немецкий
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:181 cm
Вес:101 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Зелёные
Волосы:Прямые и короткие
Вредные привычки:Не курю, Иногда выпиваю
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
85%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
88%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
20%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
65%
Комментарии анкеты
2015.05.04 15:11Erika (36 m. Plungė)
noriu tokiu salotiniu trenigu ir as:::001