Snow (48 m. Kauno rajonas)
:::n04:::001 Tokiame amžiuje stogo pametimas yra atleistina :::001

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (3 nuotraukos)

Anketos statistika
Apsilankymų skaičius:2654
Paskutinį kartą lankėsi:2020.07.10 00:33
Anketa sukurta:2015.08.22 00:20
Anketa atnaujinta:2020.07.10 00:47
Panašios anketos
Anketos numeris: 953822 Netinkama anketa
Vardas:Snow
Amžius:48 m.
Ūgis:166 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Kauno rajonas
Statusas:Ištekėjusi
Ieško:Ieškau bendraminčių
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (232)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Kartais sugyvenamas
Reikalavimai partneriui:
Nuoširdumas, paprastumas ir atvirumas su žmogumi, kuris norės pabendrauti...
Hobis, pomėgiai:
Mėgau skaityti, nerti, siuvinėti ant tiulo. Dbr noriu atnaujinti savo pomėgius ir atradau naujų... mokausi vėl važiuoti dviračiu, mielai išmokčiau bent jau stovėt ant pačiūžų :::001 Jums juokinga, o man nelabai, nes kai nukrenti, sopa :::045
Dar mielai leidžiu laiką prie laužo, stebėdama žvaigždėtą dangų :::045 (tik kad liustros trukdo jas matyt, per daug šviesos)
Knyga, filmas:
Detektyvai (CSI, Kaulė, Pėdsakai ir pnš.)
Muzika:
Quorum grupė, Gregorian, Relaxing Piano Music, ARASH, Iruma, ABBA, Modernai, Cojus ir dar šis bei tas
Sporto šaka:
Mokausi važiuoti dviračiu... o vasarą reik išmokti plaukti :::034 (ir viską reik daryt pagal savo svorio kategoriją)
Gyvenimo šūkis:
Nėra vieno šūkio, kuriuo vadovaučiausi gyvenime... Tačiau manau, kad visi nusipelnėme antro šanso ir būkime nuoširdesni...
Juokingiausias nuotykis:
Nesu nuotykių mėgėja, bet manau, kad juokas geras dalykas
Dar šis tas:
Nori daugiau žinot apie mane, paplepėkime čia :::045
Anketos informacija
Vardas:Snow
Slapyvardis:Snowflake
Amžius:48 m.
Gimimo diena:1972.02.01
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Kauno rajonas
Statusas:Ištekėjusi
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Norai:Susirašinėti
Noriu būti matomas(-a)
Kalbos:Lietuvių, Rusų
Išsilavinimas:Neturiu
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:166 cm
Svoris:117 kg
Kūno sudėjimas:Stambus
Akys:Žalsvai pilkos
Plaukai:Gelsvi, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Kartais išgeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
88%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
65%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
65%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
85%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
30%
Anketos komentarai
2015.10.20 23:33Snow (48 m. Kauno rajonas)
Mes visi esame unikalūs. Aš taip pat. Kiekvienas iš jūsų mane pažįsta tiek, kiek aš leidžiu save pažinti. Kokią leidžiu save matyti. Kiekvienas mane mato vis kitokią. Nes ir Jūs visi esate labai skirtingi. Aš esu sudaryta iš galybės emocijų, minčių, nuomonių ir požiūrių į kiekvieną iš jūsų, kuris kinta lyg tekanti upė, priklausomai nuo jūsų įmestų akmenų, šakų ir šiukšlių.  :::028
Karštosios linijos pranešimai
Liepos 10 0:45
V, kap daba geraa vyrams yr... veina kviet prie ežera, kita kavuos duod... muoterukės ir mergikės, daba vyrams ne ežera ir kavuos reek dout :::034 anie daba im viskuon kan gal imt... o svarbiausia nor ton, kon jūs dout nenuorit :::045 Labanakts vuokelia... neprisižaiskit... vrykities gult ;D